Candy Bubble

Witamy w grze Candy Bubble. Jest to gra z serii pryskające bański. Gra jest bardzo miła i prosta i z pewnością umili wam czas spędzony przy komputerze. Gry bańki Candy Bubble to jedna z najczęściej wybieranych gier w naszym serwisie, dlatego zawsze przygotowujemy dla was coś nowego i wartego uwagi, przy czym można się nieźle zabawić. Dziś spędzimy czas z małym stworkiem, który jest pożeraczem pryskające bańki. Pomóż mu zrzucać zawieszone nad nim kulki bańki, tak by nasz mały stworek mógł się spokojnie nimi najeść.

 

Gra pryskające kulki Candy Bubble nie jest jakoś specjalnie skomplikowaną grą i nadaje się zarówno dla najmłodszych jak i starszych graczy, istnieją jednak motywy nie występujące w innych gry bańki. Gra posiada bardzo ładną grafikę, efekt wbijania się kulek oraz dokładna celność z pewnością wpływa na zainteresowanie grą pryskające bańki Candy Bubble. W grze towarzyszyć nam pędzie również bardzo ładna i wpadająca w ucho muzyka robiąca niesamowity nastrój.

Przejdźmy więc do gry Candy Bubble. Jak widać na ekranie znajdują się kulki oraz nasz mały stworek, który już czeka, by bańki wylądowały w jego buzi. Do celu zrzucania kulki bańki posłuży nam bankowy łuk. Aby zrzucić bańki należy umieścić obok siebie co najmniej trzy kulki bańki tego samego koloru. Za wszystkie spadające bańki naliczane są punkty. Można dodatkowo zarobić punkty za zjadanie baniek. Aby zjeść bańki należy wcisnąć w grze kulki bańki Candy Bubble klawisz spacja, gdy kulki zaczną spadać. W ten sposób zyskamy więcej punktów oraz dodatkowy czas. Gdy uda nam się zbić wszystkie kulki bańki z planszy przechodzimy na kolejny level. W każdym levelu jes t utrudnienie ‘remain’ , które co pełne okrążenie dokłada do planszy kolejną linię kulek. Można jednak niwelować rosnący czas zbijając i zjadając kulki. U góry wyświetlany jest aktualny level oraz suma punktów jakie udało nam się zdobyć do tej pory. Pokazywana jest również kolejna kulka jaka pojawi się w łuku naszego stworka.

To na tyle z opisu gry bańki Candy Bubble. Przejdź więc w świat pryskające bańki Candy Bubble i baw się dobrze. Życzę jak największej ilości zbitych kulki bańki. Powodzenia. 🙂