Chudovista Bubble Shooter

Chudovista Bubble Shooter to pryskające bańki, w których główną rolę odgrywają zabawne potworki. W tej grze bańki nie strzelacie kulkami a słodkimi potworkami, tradycyjnie jednak macie to przejścia kilkanaście plansz, a  w każdej z nich chodzi o to, by usunąć z planszy wszystkie elementy. Gra Chudovista Bubble Shooter nie jest ograniczona czasowo, ale co jakiś czas potworki będą się obniżać – co zwykle występuje w grach pryskające bańki. Jeżeli macie ochotę na wspaniałą zabawę to serdecznie zapraszamy do świata potworków!

Chudovista Bubble Shooter to fantastyczne pryskające kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu. To bańki, które przeniosą was w kolorowy świat, gdzie będziecie się mogli zrelaksować i zapomnieć o problemach świata doczesnego. Jeśli lubicie grywać w nasze gry bańki to z pewnością i ta gra wam się spodoba – zapraszamy serdecznie i zachęcamy do polecenia nas swoim bliskim i znajomym. Nasz portal jest otwarty na każdego, więc bez wahania możecie do nas zaglądać z przyjaciółmi.

Dziś mamy dla was potworkowe pryskajace bańki, które zwią się Chudovista Bubble Shooter. Jeśli nie boicie się potworów i macie ochotę na wspaniałą zabawę to czekamy na was – gra Chudovista Bubble Shooter jest oczywiście dostępna dla każdego w 100% za darmo, więc bez wahania klikajcie PLAY i grajcie z nami.

W grze tej nie ma standardowych baniek, ale zasady pozostają niezmienne jak w klasycznych grach pryskające bańki, a więc musicie strzelać potworkami tak, by obok siebie znalazły się minimum trzy takie same. Potworki mają różne kształty i kolory, więc na pewno dacie sobie radę, ale uważajcie, bo z kolejnymi poziomami tych potworków na planszy jest więcej!

Jak to zwykle w grach pryskające bańki bywa tak i tutaj nie ma ograniczenia czasowego, ale co jakiś czas potworki będą się obniżać, więc musicie uważać, aby nie przeszły one przez dolną granicę, którą wyznacza cienka linia na ekranie. Jeśli potworki za nią przejdą wasza gra w Chudovista Bubble Shooter dobiegnie niestety końca, a chyba chcecie zdobyć jak najwięcej punktów, by zająć wysokie miejsce na liście graczy?

Jeśli chodzi o opcje to w tej grze bańki znajdziecie je wszystkie po prawej stronie ekranu. Zaczynając od góry macie tam: poziom, w który gracie, ilość zdobytych punktów, pauzę, wyjście do menu, stronę autora oraz wyłącznik dźwięków. Opcji gra Chudovista Bubble Shooter nie ma wiele, a więc nie musicie się skupiać na głupotach a na samej fantastycznej zabawie.

Dodam jeszcze, że w grze Chudovista Bubble Shooter standardowo wszystkie akcje wykonujecie przy użyciu myszki. Zapraszam więc gorąco do zabawy w kolorowym świecie potworków. Zagrajcie również w inne nasze pryskające bańki i polećcie nas swoim znajomym!