Circlo 2

Kolejna ciekawa gra pryskające bańkigra Circlo 2. Jeśli lubicie kolorowe gry pryskające bańki to moja nowa propozycja z pewnością przypadnie wam do gustu. Circlo 2 to strzelanie do kulek nieco inne niż klasyczne gry pryskające bańki, gdyż mamy tu ruch po okręgu. Co to znaczy?  To znaczy, że nasz bańki przytwierdzone są na osi na środku planszy, osi, która się obraca, a my mamy ustawioną armatkę na zewnętrznej części planszy, która jest zbudowana na kształt okręgu.

Circlo 2 to gra pryskajace bańki, która oferuje ci 30 różnych plansz do przejścia. Aby przejść do kolejnej planszy należy aktualną planszę oczyścić z wszystkich baniek. Choć tutaj bańki nie opadają z góry, a obracają się na osi na środku ekranu to zasady Circlo 2 są klasyczne, czyli wystrzeliwuje się bańki tak, aby na planszy ułożyć obok siebie co najmniej trzy jednakowego koloru. Gra ta choć może nie zachwyca grafiką  i nie ma jakieś ciekawej historii to potrafi znakomicie wypełnić czas i dać mnóstwo zabawy. Nie są to trudne pryskające banki, ale w niektórych planszach trzeba będzie się trochę namęczyć, gdyż jak kolory nie podejdą to zrobi się gorąco, tym bardziej, że grę utrudnia uciekający czas, a także wirujące wokół osi bańki.


Zasady gry pryskające banki Circlo 2 są już znane – strzelamy bańkami tak, aby trzy lub więcej baniek znalazło się obok siebie gdyż wtedy zostaną one usunięte z planszy, a usunięcie wszystkich baniek gwarantuje nam przejście do kolejnego etapu gry, a etapu jest tutaj aż 30, co zapewnia wam mnóstwo wspaniałej i niezapomnianej zabawy. Prosta grafika gry Circlo 2 sprawia, że nasza uwaga nie ulega rozproszeniu  i można w pełni skupić się na strzelaniu do baniek, które obracają się wokół osi, co utrudnia grę, ale również z drugiej strony dodaje grze pikanterii. Jeśli się nudzicie i lubicie gry pryskajace banki to gra Circlo 2 jest idealnym rozwiązaniem dla was. Z tą grą na pewno nie będziecie się nudzić.

Z resztą przy grze Circlo 2 czasu na nudę nie ma. Do przejścia jest 30 plansz, a każda plansza dla utrudnienia gry ograniczona jest czasowo, ale nie bójcie się czasu jest na tyle dużo, że każdy z was powinien dać sobie radę. Jeśli jednak nie uda wam się zmieścić w czasie, to jeszcze nie powód do rozpaczy – ta gra pryskające banki daje wam do dyspozycji 5 żyć, po każdej utracie życia musicie jednak daną planszę zaczynać od nowa. Jeżeli stracicie wszystkie życia do nie ma już ratunku – przegrywacie i musicie całą grę zaczynać od początku. Jeśli chcecie wiedzieć ile macie żyć to spojrzycie w lewo, w górę ekranu i drugie od dołu macie LIVES, czyli życia, które wam pozostały.

Skoro jesteśmy przy panelu z lewej strony ekranu to omówmy jego pozostałe części. Wspominaliśmy wcześniej o czasie, a więc upływający czas możecie znaleźć na samym dole tego oto panelu. Idąc wyżej mamy wspomniane wcześniej życia, a następnie kolor następne bańki, level, w który aktualnie gracie i zdobytą ilość punktów. Po prawej stronie u góry ekranu również mamy panel, gdzie od góry: możemy wyłączyć bądź włączyć dźwięki w grze, następnie nieco niżej wyłączyć bądź przełączyć muzykę w grze, jeszcze niżej możecie ustalić jakość grafiki, a na samym dole tego panelu macie wyjście z gry
Circlo 2. Jeśli chodzi o sprawy techniczne to warto jeszcze wspomnieć, że wciskając P na klawiaturze, włączycie pauzę.

To tyle jeśli chodzi o zasady gry i kwestie techniczne, nie pozostaje nam już nic innego jak rozpocząć świetną zabawę z grą pryskające bańki Circlo 2. Mam nadzieję, że ta gra pryskające bańki kulki przypadnie wam do gustu  i faktycznie przyniesie wam wiele radości i znakomitej zabawy. Polecam również inne nasze gry pryskajace  bańki, które są również ciekawe i atrakcyjne. Udanej zabawy!!!