Clusterz

Szukasz interesującego zajęcia, które mógł byś wykonywać w domu, jednak nie masz zielonego pojęcia jakie z zajęć mogło by cię zrelaksować, oraz odprężyć? W dzisiejszych czasach jest bardzo wiele takich osób  które to niestety nie potrafią zorganizować sobie dnia wolnego. Dziś coraz więcej osób pozwala sobie śmiało na wykorzystanie możliwości jakimi są gry pryskające bańki. Na samym początku wydania gier, były one doskonałą jedną rozrywką w domach. Trudno było kiedyś znaleźć płytę z grą, czy też ją pożyczyć. Właśnie, dlatego w dzisiejszych czasach coraz więcej osób pozwala sobie śmiało na granie w gry, które już dziś możecie znaleźć bez najmniejszego problemu w internecie na poszczególnych stronach internetowych.

Dziś bez problemu będziecie mogli znaleźć najbardziej popularną grę na stronie, którą są Clusterz. Taka właśnie gra jest przeznaczona nie tylko dla młodzieży ale także dla osób starszych. Jest to gra która jest oferowana bez żadnych limitów, a dodatkowym jej atutem jest fakt, że nic za nią nie płacisz. Jeśli nie wiesz czym jest gra Clusterz powinieneś wiedzieć, że są to pryskające kulki, które kolorystycznie musimy wyrzucić. Jeśli oczyścimy cała planszę wtedy przechodzimy do kolejnego etapu, dzięki czemu gra staje się o wiele bardziej ciekawsza, oraz interesująca. Każda gra którą odnajdziecie na stronie internetowej będzie oferowana z opisem, dzięki czemu bez problemu będziecie mogli przeczytać do niej opis, ale także dodać samodzielnie komentarz do pryskające bańki, dzięki czemu każdy będzie mógł go przeczytać, ale także samodzielnie po graniu w taką grę go napisać. W dzisiejszych czasach taka pryskające bańki, na pewno was zrelaksują, oraz pozwolą wam się zrelaksować, a dzięki wielu etapom w planszy na pewno się nie zanudzicie, a raczej odprężycie. Dziś coraz więcej osób pozwala sobie na ten typ rozrywki, który cieszy się ogromną popularnością. Nie czekaj więc tylko już dziś jeśli nudzisz się w domu, możesz jak najprędzej zagrać w tego typu grę, a na pewno się zrelaksujesz.


Gra Clusterz jest dostosowana w sam raz dla ciebie, ze względu na fakt, że w każdym momencie masz możliwość ją wyłączenia, dzięki czemu ty w pełni decydujesz o tym kiedy pozwolisz sobie ją wyłączyć. Warto, więc wykorzystać możliwości stron internetowych i skorzystać z takich darmowych gier jakimi jest Clusterz, a na pewno będziesz zadowolona z ofert i spędzonego czasu wolnego. Pamiętaj, że wszystkie oferty gier na naszej stronie zamieszczone są jak najbardziej za darmo, dlatego pozwól sobie na grę, która cię zrelaksuje, oraz odpręży. Nie czekaj więc tylko zrelaksuj się za pomocą strzelanie do baniek, dzięki czemu będziesz zrelaksowana, oraz odprężona. Pozwól sobie już dziś na wykorzystanie gry, która jest atrakcją dla wielu internautów, którzy uwielbiają się relaksować we własnym domu.

Clusterz to gra o bardzo prostych zasadach, które już wszyscy pewnie znają, gdyż są one niezmienne jest chodzi o gry pryskające bańki. Macie planszę, na której ułożone są kolorowe kulki. Waszym zadaniem jest usunięcie tych wszystkich kulek z planszy poprzez strzelanie do nich innymi kolorowymi kulkami. Kolor kulek można zobaczyć na dole, na środku ekranu. Widać tam dwie kulki nałożone na siebie – ta wyżej pokazuje bańkę, która aktualnie będzie wystrzelona, a ta niżej kolejną, tak więc wiecie czego można się spodziewać w kolejnym ruchu. Jeśli w danym ruchu z planszy nie zostaną usunięte jakieś bańki, a żeby je usunąć trzeba ułożyć obok siebie co najmniej trzy tego samego koloru, to na planszy przybywa jeszcze więcej baniek. Clusterz to gra wieloetapowa, a więc po wyczyszczeniu planszy z baniek, przejdziecie do kolejnego etapu gry.

Z technicznych informacji warto wiedzieć, że w lewym dolnym rogu ekranu można podejrzeć level, w który aktualnie się gra, zaś w po prawej stronie od armatki wystrzeliwującej pryskające bańki można zobaczyć ilość punktów, którą udało się zdobyć w danym etapie gry. W prawym dolnym rogu ekranu macie przycisk MENU, który przeniesie was na ekran powitalny, gdzie po wejściu w OPTION możliwe jest wyłączenie muzyki i dźwięków w grze, a także włączenie trybu pełnoekranowego gry Clusterz. Gra Clusterz jest o tyle ciekawa, że jeśli w tym samym czasie co ty ktoś też ma zamiar grać, gdzieś tam w świecie to możliwa jest gra multiplayer. Nie wpływa to w żaden sposób na zasady gry, po prostu będziesz mógł/mogła śledzić grę innej osoby po prawej stronie ekranu.

Gra Clusterz to świetna gra pryskające bańki, która cieszy się popularnością na całym świecie. Mam nadzieję moi drodzy, że i wam przypadnie ona do gustu, i że będziecie się z nią świetnie bawić. Gra Clusterz potrafi wciągnąć na długie długie godziny, jednak sądzę, że naprawdę warto oddać się tak przyjemnej chwili relaksu. Bawcie się dobrze i przejdźcie wszystkie możliwe etapy gry !!!