Coffee Bubble

Zrób sobie przerwę na kawę i zagraj z nami w pryskające kulki Coffee Bubble. Są to bardzo proste, ale też i wciągające pryskające bańki, w których czeka na ciebie mnóstwo wspaniałej zabawy, bo do przejścia macie kilka poziomów gry. Coffee Bubble należą do klasycznych gier pryskające bańki dlatego po włączeniu się gry u góry ekranu zobaczycie bańki a na samym dole planszy armatkę, z której będziecie wystrzeliwać kulki. Zasady gry Coffee Bubble są bardzo proste – musicie tak strzelać bańkami, żeby obok siebie znalazły się minimum 3 identyczne kulki. Dacie radę?

Na pewno dacie sobie radę! Wierze w wasze umiejętności i zapał do gry w Coffee Bubble. Polecam te pryskające kulki każdemu niezależnie od wieku i płci. Jeśli lubicie klasyczne pryskające bańki to niewątpliwie gra Coffee Bubble jest stworzona dla was. Życzę wam, abyście bez problemów przeszli wszystkie dostępne tutaj plansze – gwarantuję, że będziecie się przy tym znakomicie bawić. Powodzenia!!!


Coffee Bubble to pryskające bańki oparte na klasycznych zasadach, czyli macie armatkę zamieszczoną na dole ekranu i dzięki niej wystrzeliwujecie bańki tak, aby na planszy obok siebie znalazły się przynajmniej 3 takie same bańki, które w takim układzie znikną z planszy. Kulki na planszy umieszczone są na górze ekranu i co jakiś czas obniżają się. Musicie więc uważać, bo jeśli przejdą przez dolną część gry Coffee Bubble to wasza zabawa dobiegnie końca i będziecie musieć zaczynać całkowicie od nowa.

W tej grze pryskające kulki macie do przejścia wiele wspaniałych plansz. Aby przejść do kolejnej planszy Coffee Bubble musicie uzbierać określoną ilość punktów, a punkty dostajecie za usuwanie kulek z planszy. Im więcej kulek uda wam się usunąć naraz tym więcej punktów przybędzie na waszym koncie. Level, w który aktualnie gracie możecie podejrzeć w prawym górnym rogu tej gry pryskające kulki. Poniżej poziomu znajdziecie licznik punktów – zbieranie punktów jest ważne, jeśli chcecie zająć wysokie pozycje na liście graczy.

Skoro jesteśmy przy opcjach tej gry pryskające bańki to warto spojrzeć w prawy dolnym róg. Tam od góry znajdziecie takie opcje jak: pauza, wyjście do ekranu głównego oraz wyłącznik dźwięku (nutka w samym rogu gry Coffee Bubble). To już w zasadzie wszystkie opcje Coffee Bubble warto jeszcze zapamiętać, że wszystkie akcje w grze odbywają się za pomocą myszki, więc zadbajcie o to, aby były one sprawne.

Jako ciekawostkę mogę dodać, że Coffee Bubble to jedna z popularniejszych gier pryskające bańki granych w czasie przerwy na kawę, stąd też właśnie jej tytuł. Tytuł wziął się także od koloru baniek, co pewnie zauważyliście sami. Zróbcie więc sobie przerwę na kawę i grajcie razem z nami w pryskające kulki. Polecam gorąco Coffee Bubble a także inne nasze gry bańki.

Udanej zabawy!!!