Deep Ocean Bubble

Deep Ocean Bubble to nasza nowa propozycja na gry pryskające bańki. Przenieś się z nami na dno oceanu i broń tajemnicy zaginionego statku. Aby tego dokonać musisz strzelać do baniek. Zasady gry Deep Ocean Bubbles są takie jak zwykle w grach pryskające bańki, czyli musisz strzelać z armatki kolorowymi bańkami tak, aby na planszy obok siebie ułożyły się co najmniej trzy takiego samego koloru. Jedna rzecz może was jednak zaskoczyć w tej grze…

…a rzeczą tą jest to, że nie sterujecie tutaj armatką za pomocą myszki a strzałek. Ponadto ciekawe w grze Deep Ocean Bubble jest to, że od czasu do czasu w bańkach na planszy pojawiają się różne bonusy – niekoniecznie takie, które ułatwią wam grę. Koniec końców gra Deep Ocean Bubble to świetna, wieloetapowa gra pryskające bańki, która na pewno dostarczy wam wiele wspaniałej zabawy przez długie, długie godziny. Mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić z tą grą bańki i jeszcze nie raz do nas powrócicie.


Deep Ocean Bubble to klasyczna gra pryskające bańki, która jednak ma kilka nowoczesnych modyfikacji, a należą do nich: inny sposób sterowania oraz bonusy, które można znaleźć w bańkach podczas gry. Jeśli chodzi o sterowanie to zwykle w grach pryskające banki odbywa się ono za pomocą myszki, w grze Deep Ocean Bubble armatką sterujemy jednak za pomocą strzałek, a dokładniej jest tak, że strzałki lewo-prawo odpowiadają za ruch armatki w tych kierunkach, zaś strzałki góra-dół to zastosowanie bonusów, które jak zbierzecie ukazane są w prawym górnym rogu – musicie pamiętać, że zmieszczą się tam tylko dwa bonusy, a ponadto nie wszystkie bonusy mają znacznie pozytywne, niektóre utrudniają grę! Wiemy jak poruszać armatką i jak stosować bonusy, a jak wystrzeliwać bańki? Do tego potrzebna wam będzie spacja.

Cała gra Deep Ocean Bubble nie jest ograniczona czasowo, ale po lewej stronie możecie zobaczyć pomarańczowy pasek, który odmierza jakiś czas. Jaki? Jest to czas do kolejnej fali baniek, które po jego upłynięciu pojawią się na planszy. Oczywiste jest, że im mniej baniek tym lepiej, bo jeśli będzie ich za dużo i dotkną one dna oceanu to twoja gra dobiegnie końca i będziesz musieć rozpocząć tę grę pryskające bańki całkowicie od początku, a to chyba nie będzie fajne, kiedy przejdziesz już sporo leveli.

Jak już było wspomniane gra Deep Ocean Bubble jest grą wieloetapową, gdzie do następnego levelu przechodzi się po zebraniu określonej ilości punktów. Ilość punktów możecie podejrzeć w lewym dolnym rogu, zaś level, w który gracie podany jest w lewym górnym rogu. Z kwestii technicznych to w zasadzie już tyle – mam nadzieję, że ta gra pryskające bańki przypadnie wam do gustu i będziecie się znakomicie bawić. Pamiętajcie – strzelajcie do baniek tak, aby co najmniej trzy identyczne bańki znalazły się obok siebie, bo wtedy zostaną usunięte z planszy. Im więcej baniek na raz usuniecie, tym więcej punktów dostaniecie!!!

Bawcie się dobrze i nie pozwólcie na zniszczenie tajemnicy zatopionego setki lat temu statku, który właśnie tam na dnie oceanu spoczywa. Powodzenia!!!