Deep Pearl

Deep Pearl to kolejna prosta gra typu pryskające bańki. W tej grze przenosicie się w podwodny świat i tam przeżywanie wspaniałą przygodę, strzelając do wodnych baniek. Gra Deep Pearl jest grą wieloetapową, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Ponadto w grze można spotkać się z świetnym efektem pryskania baniek, co zapewne nie jednej osobie się spodoba. Dodając do tego szum oceanu – tworzy się na pełen obraz morskiej przygody.

Deep Pearl to jednak z popularniejszych gier typu pryskające kulki i podobnie jak klasyk tego typu gier posiada już liczne grono fanów. Gra jest lekka i przyjemna nic, więc dziwnego, że tyle osób chce w nią grywać. Gra ma wiele etapów, co jeszcze bardziej wzmaga na nią apetyt. Każda kolejna plansza jest inna i trudniejsza nieco od poprzedniej, jednakże nie jest zbyt trudna, jak to w przypadku gier tego typu bywa. Gra ta jest idealna zarówno dla młodszych jak i starszych fanów baniek. Nie ma też żadnych ograniczeń co do płci – studenci informatyki wręcz uwielbiają grać w tę grę na nudnych wykładach i ucząc się na sesję, gdyż Deep Pearl świetnie odstresowuje i relaksuje.


Zasady gry Deep Pearl są proste i wszystkim już zapewne znane – strzelanie kolorowymi bańkami tak, aby co najmniej trzy tego samego koloru spotkały się obok siebie na planszy. W tej grze na dole pojawia się tylko jedna kulka i nie możecie przewidzieć jaki kolor będzie kolejny. Nie widać też żadnego celownika, który precyzował by ruch, ale oczywiście można tu zmieniać tor lotu bańki odbijając ją od ścianek planszy.

W tej grze pryskające bańki świetny jest efekt zestrzeliwanych baniek. Warto zwrócić na to uwagę. Co do samego zestrzeliwania to tradycyjnie kulki wystrzela się za pomocą myszki i za pomocą myszki wystrzeliwaną kulkę kieruje się na inne tego samego koloru. Tutaj po każdym niecelnym strzale na planszy pojawiają się nowe kulki, doklejone do tych, które już są. I tak tworzy się duża góra baniek, którą niektórzy tworzą w celu uzyskania większej ilości punktów.

Będąc przy punktach to warto wiedziecie, gdzie można je podejrzeć, a możecie to zrobić zerkając na dół ekranu na prawą jego stronę. Wyżej również po prawej macie dwa przyciski – OPTIONS, czyli opcje i MENU, czyli przejście do tytułowego ekranu. W grze tej fajne jest to, że po zamknięciu komputera i powróceniu na naszą stronę, poprzez tę samą przeglądarkę, na tym samym komputerze masz możliwość kontynuowania gry, jeśli oczywiście wyrazisz taką chęć.

Mam nadzieję, że gra Deep Pearl wam się spodoba. Nie jedna osoba się przy niej odstresowała i świetnie bawiła. Ta gra pryskające bańki jest świetnym zabijaczem nudy i gorąco polecam ją na coraz dłuższe i chłodniejsze wieczory.  Łapcie za myszki, przenieście się z nami do podwodnego świata Deep Pearl i przeżyjcie niesamowitą przygodę.

Życzę udanej zabawy  :)