Dolphin Ball 2

Dolphin Ball 2 to fajne bańki, które przeniosą was na dno oceanu, gdzie ze słodkim delfinkiem zabawicie się w strzelanie bańkami. Gra Dolphin Ball 2 jest bardzo prostą wieloplanszową grą bańki dla małych i dużych, więc nie ważne ile masz lat, możesz bawić się w tej chwili z nami. W grze tej nie ma bonusów, ale by łatwiej się grało, macie celownik, dzięki któremu bardzo precyzyjnie możecie określić gdzie wyląduje bańka. Jest to bardzo ważne, gdyż  bańki cały czas się obniżają i jeśli dojdą do dolnej części ekranu wasza gra niestety dobiegnie końca.

Każdy fan gier bańki wie, iż są to bardzo kolorowe i wciągające gry darmowe, więc trzeba zarezerwować sobie nieco więcej wolnego czasu, bo gdy się zacznie grać w pryskające bańki to naprawdę ciężko jest przestać. Jeśli macie ochotę popływać z delfinami i przy okazji świetnie się zabawić grając w bańki to serdecznie zapraszam do zagrania razem z nami w Dolphin Ball 2 – gwarantuję, że nie będziecie żałować tej decyzji, gdyż są to naprawdę znakomite pryskające bańki, przy których nie można się nudzić.

Lubicie delfiny? Chcecie troszkę z nimi popływać? Zagrajcie z nami w Dolphin Ball 2 – świetne pryskające bańki, które przeniosą was w podwodny świat, w którym wraz z delfinkiem – swoją drogą bardzo słodkim – pogracie w kolorowe bańki. Gra, którą dziś mamy dla was jest bardzo prosta, więc nawet najmłodsi gracze z nią sobie poradzą. Zasady są takie jak to bywa w klasycznych grach bańki, więc na pewno nie będziecie mieć żadnego problemu by przejść wszystkie dostępne tutaj plansze.

W grze Dolphin Ball 2 jak zwykle w grach pryskające kulki musicie tak strzelać bańkami aby na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy identyczne bańki, takie bańki znikną z planszy a wy dostaniecie punkty i będziecie o krok bliżej kolejnej planszy. W grze Dolphin Ball 2 do kolejnej planszy przechodzicie po usunięciu określonej na początku misji ilości baniek, którą również możecie zobaczyć po prawej stronie ekranu, mniej więcej na środku panelu.

Skoro jesteśmy przy opcjach tej gry bańki to w panelu po prawej zaczynając od góry macie: poziom, w który gracie, ilość zdobytych punktów, wspomnianą wcześniej ilość baniek do usunięcia, pauzę, wyłączniki muzyki i dźwięków w grze oraz wyjście do menu. Sterowanie w grze Dolphin Ball 2 odbywa się oczywiście za pomocą myszki, więc problemów nie będzie, tym bardziej, że macie celownik, dzięki któremu precyzyjnie możecie umieścić bańkę w odpowiednim miejscu.

Podczas gry w Dolphin Ball 2 musicie zwrócić uwagę na to, że bańki stale się obniżają i musicie uważać, by nie przeszły przez dolną część ekranu. Zauważcie również specjalnie wyznaczone pola w rogach planszy – tam możecie wrzucać bańki, które nie pasują wam na planszy. Fajnie? Pewnie, że tak – zawsze to jakieś ułatwienie : )

Mam nadzieję, że polubicie Dolphin Ball 2 i będziecie często do nas wpadać by pograć w te lub inne pryskające bańki. Zapraszam serdecznie do wspaniałej zabawy i zdobywania jak najwyższych pozycji na liście graczy!