Doughnut Shooter

Doughnut Shooter to pryskające kulki, w których zamiast kulek mamy pączki. Niemniej jednak zasady gry Doughnut Shooter są takie same jak w grach pryskające bańki i na pewno będziecie się znakomicie bawić. Do przejścia w grze Doughnut Shooter macie 10 etapów, a w każdym z nich musicie zebrać więcej opadających pączków. Co to są opadające pączki? To te kulki, które są doczepione do tych, które usuwacie i spadają na planszę osamotnione. Ciężko to wytłumaczyć, ale mam nadzieję, że zrozumiecie jak tylko rozpoczniecie grę.

Pryskające kulki to jak widać nie tylko te gry, w których mamy wyraźnie zarysowane kulki, ale również i gry oparte na tych samych zasadach. Gra Doughnut Shooter jest naprawdę ciekawą grą pryskające bańki i warto choć raz w nią zagrać. Polecam wszystkim serdecznie grę Doughnut Shooter i zachęcam was do rozpowszechnienia jej wśród znajomych – sprawdźcie kto z was jest lepszy w te kulki. Przyjmujecie wyzwania? Jeśli tak to zaczynamy zabawę!!!


Doughnut Shooter choć zamiast kulek mają pączki są niemniej ciekawe i godne polecenia. Pryskające kulki to nie tylko okrągłe bańki, ale również i inne elementy, które są usuwane z planszy na tych samych zasadach, które dyktuje nam tradycyjna gra pryskające bańki. Dziś mam okazję zaprezentować wam grę Doughnut Shooter, która mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Jest to wieloplanszowa gra pryskające kulki, więc nie powinniście się przy niej nudzić.

W grze Doughnut Shooter do przejścia macie 10 fantastycznych plansz, w których za zadanie macie nie tyle oczyścić planszę z baniek, co zebrać określoną na początku planszy ilość opadających pączków. Opadające pączki to te, które usuną się z planszy przypadkiem, jak usuniecie te, do których są one w grze Doughnut Shooter przyczepione. Pączki z planszy w tej grze pryskające kulki usuwa się oczywiście w klasyczny sposób, poprzez ułożenie obok siebie trzech identycznych baniek.

Te pryskające kulki nie są ograniczone czasowo i nie trzeba się spieszyć. Nie ma tu również listy graczy, a więc gracie dla relaksu. Warto wiedzieć, że w grze Doughnut Shooter sterujecie armatką za pomocą myszki, a na jej lewym przycisku wystrzeliwujecie pączki. Opcje jakie są dostępne w tej grze pryskające kulki to: ilość punktów, znajdująca się w prawym górnym rogu ekranu, numer planszy, który znajduje się tu pod punktami, a także przyciski: strona autora (more games), pauza (pause), wyjście do menu (main menu), dźwięki (sound off/on) oraz pasek postępu przejścia do kolejnej planszy, znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu tej gry pryskające kulki.

Zasady jak widać proste, sterowanie proste, to co tu więcej gadać – zaczynamy zabawę. Mam nadzieję, że będziecie się bawić równie znakomicie jak my i z chęcią polecicie grę Doughnut Shooter swoim znajomym. Zagrajcie również w inne nasz pryskające bańki oraz pryskające kulki – jestem pewna, że przypadną wam one do gustu.

Powodzenia!!!