Dungeon Stone

Dungeon Stone to dość nietypowe pryskające kulki, gdyż nie strzelamy tutaj kulkami, gdzieś na górę planszy, gdzie przytwierdzony jest stos innych kulek, a układamy kulki trójkami (lub więcej) na planszy, gdzie losowo jest rozłożonych kilka kulek. Gra kulki Dungeon Stone jest bardzo przyjemna i naprawdę fajnie się w nią gra, mimo że jest nieco nietypowa. Jeżeli lubicie pryskające kulki to koniecznie powinniście zagrać w nie razem z nami. Do przejścia jest kilka fajnych plansz, więc nie ma co zwlekać.

 

Dungeon Stone to przyjemna gra pryskające kulki, w której do przejścia jest kilkanaście plansz. Każda kolejna oczywiście jest trudniejsza, ale nie ma się co stresować, bo Dungeon Stone to naprawdę proste kulki bańki. Zadanie jest tu również proste – układacie obok siebie 3 lub więcej kulek by znikły one z planszy, a na waszym punkcie znalazły się punkty. Punkty w grze Dungeon Stone znajdziecie w lewym górnym rogu ekranu. W prawym górnym rogu natomiast znajduje się poziom, w który gracie.

Na dole w lewym rogu gry pryskające kulki Dungeon Stone znajdziecie czas, który pozostał wam na daną planszę, zaś w prawym dolnym rogu macie wyłącznik dźwięków i muzyki w tej grze kulki bańki. Wszystkie akcje w grze Dungeon Stone wykonujecie za pomocą myszki. Kulkami możecie strzelać tylko tak by się przykleiły do innych – nie da się strzelać w puste miejsca. Gra bańki Dungeon Stone dobiega końca, gdy na planszy nie ma już miejsca na nowe kulki.

Dungeon Stone już na was czeka – zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami. Zabawa jest naprawdę wyśmienita, więc łapcie myszki i grajcie z nami. Trzymam mocno za was kciuki!