El Clasico Bubbles

El Clasico Bubbles to kulki bańki szczególnie dla fanów piłki nożnej. Dlaczego? Dlatego, że rolę baniek grają tutaj piłki różnych drużyn piłkarskich m.in. FC Barcelony. Grafika tej gry bańki nie zachwyca, ale i tak zabawa jest znakomita. Zasady gry El Clasico Bubbles są klasyczne, czyli macie za zadanie tak wystrzeliwać bańki z armatki, aby na planszy obok siebie ułożyły się minimum trzy takie same kulki (piłki). Dacie radę? Z pewnością – w końcu uwielbiacie grać w pryskające bańki. Prawda?

Gry bańki są różne – jedne lubiane bardziej inne mniej, jednak w każdą grę kulki bańki warto zagrać – przynajmniej ja jestem tego zdania, a wy co sądzicie? Mam nadzieję, że myślicie podobnie i nawet jeżeli nie jesteście fanami piłki nożnej to zagracie z nami w grę El Clasico Bubbles. Sama nie jestem fanką piłki nożnej, a te pryskające bańki mi się podobają : ) Zabawa jest przy nich wyśmienita, więc zapraszam serdecznie. Jeżeli nie lubicie piłki nożnej to skupicie się na tym, że są to super pryskające bańki : )

El Clasico Bubbles to fajne i klasyczne pryskające bańki, w którym nie ma ani ograniczenia czasowego, ani plansz, ani stresującej czasem niektórych listy graczy. W grę El Clasico Bubbles możecie pograć z nami dla czystej przyjemności – macie ochotę? Jak już wspomniałam we wstępie bańki przedstawiają tutaj piłki do nogi znanych drużyn światowych, jednak wcale nie jest to gra bańki tylko dla fanów piłki nożnej – ja z piłki nożnej lubię tylko niektórych przystojnych piłkarzy : P hehe, więc nie to mnie wciąga w grze El Clasico Bubbles. A co mnie wciąga?

Oczywiście dobra zabawa! Z grami kulki bańki zawsze bawię się świetnie – mam nadzieję, że wy również i z chęcią zagracie z nami w El Clasico Bubbles. Zasady tej gry bańki są proste i nie powinniście mieć żadnych problemów. Grunt to uważać by kulki nie doszły za nisko, bo wtedy wasza gra dobiegnie końca. A tak możecie grać do woli zyskując coraz więcej i więcej punktów. Gdzie można zobaczyć zdobyte punkty?

Punkty w grze bańki El Clasico Bubbles znajdziecie na dole ekranu w lewym rogu. W prawym dolnym rogu tej gry bańki macie natomiast wyłącznik dźwięków i restart gry El Clasico Bubbles. Sterowanie w grze El Clasico Bubbles odbywa się oczywiście za pomocą myszki, więc problemów wam to raczej nie przysporzy. Dobrze myślę?

Zapraszam was serdecznie do zabawy razem z nami. Jestem pewna, że będzie ona fantastyczna, bo z grami pryskające bańki nie można się źle bawić. Są to gry ponadczasowe i wciągające na maksa, więc nie wahajcie się ani minutki dłużej tylko łapcie za myszunie i zaczynamy zabawę.

Polecam!!!