Falling Fishes

Falling Fishes to nietypowe pryskające bańki, w których wcale nie macie za zadanie strzelać kolorowymi bańkami. A co trzeba robić w grze Falling Fishes? Trzeba przebijać bańki z rybami by te wskoczyły z powrotem do wody. Uważać jednak musicie na stworzenia, które pływają w wodzie, bo mogą pożreć wasze rybki, a wtedy gra bańki dobiegnie końca, a chyba chcecie przejść wszystkie dostępne w grze Falling Fishes plansze, prawda? Zaprasza więc serdecznie do zabawy – jestem pewna, że będzie ona znakomita.

Jeżeli lubicie grać w nietypowe pryskające bańki to zapraszam serdecznie do zabawy z naszą nową grą Falling Fishes. To co cechuje grę Falling Fishes to znakomita grafika, którą doceni nawet najbardziej wymagający gracz – w końcu Falling Fishes to gra twórców kultowych Angry Birds : ) Jeżeli więc macie wolną chwilę i ochotę na zabawę z grami pryskające bańki to zapraszamy gorąco do zabawy razem z nami – jestem pewna, że będzie ona znakomita niezależnie od tego ile macie lat i jakiej jesteście płci.

Falling Fishes to nietypowe pryskające bańki o znakomitej grafice, ale kompletnie nowych zasadach. W tej grze kulki bańki nie strzelacie z armatki kolorowymi bańkami i nie układacie ich obok siebie – tutaj musicie przebijać fruwające po niebie bańki  z rybkami by te wróciły do wody. Jeżeli uciekną u góry za planszę to wasza gra dobiegnie końca, a tego chyba nie chcecie, bo w grze Falling Fishes czeka na was mnóstwo plansz do przejścia i lista najlepszych graczy, na której możecie zająć czołowe miejsca.

W grze Falling Fishes nie tylko musicie uważać na górę planszy, ale także na wodę, bo w niektórych planszach czekają tam a was przeszkody w postaci morskich węży, rekinów, bomb, łodzi, itp. Jeżeli rybki wpadną na te przeszkody to wasza gra bańki również dobiegnie końca. Na szczęście jednak za kolejnym razem możecie zacząć od planszy, w której wam się nie powiodło, jednak z zerową ilością punktów, czyli wszystko co udało wam się w grze Falling Fishes zarobić – przepada.

Do sterowania w tej grze kulki bańki potrzebna wam jest jedynie myszka, więc to akurat pozostaje bez zmian. A co wam mogę powiedzieć o opcjach tej gry bańki? A więc: w lewym górnym rogu gry Falling Fishes macie pauzę, wyłącznik muzyki oraz wyłącznik dźwięków. W prawym górnym rogu tej gry kulki macie natomiast ilość zebranych punktów. U góry na środku macie zebrane gwiazdki, dzięki którym pod koniec planszy dostajecie dodatkowe punkty, a więc warto w grze Falling Fishes zbierać gwiazdeczki.

Opcje już omówione, zasady gry Falling Fishes również no to na co czekacie? Zaczynamy zabawę!!!