Flies in Bubbles

Flies in Bubbles to nietypowe pryskające bańki, gdyż nie strzelamy tu kolorowymi bańkami, a przebijamy je za pomocą pinezki. Niezmienne jest jednak to, że Flies in Bubbles to wieloetapowe pryskające kulki, w których by przejść do kolejnego etapu trzeba oczyścić planszę z baniek. Zmienia się jednak fakt, że aby usunąć bańki z planszy obok siebie muszą znajdować się co najmniej 2 identyczne bańki z motylkami, biedronkami, bądź innymi owadami, a nie jak w klasycznych grach pryskające kulki bywa, że muszą być 3 kulki.

Gry pryskające bańki są bardzo wciągające i mam nadzieję, że nasza dzisiejsza propozycje Flies in Bubbles również taka się okaże. Choć nie są to klasyczne pryskające bańki to można się przy nich znakomicie bawić przez długi czas. Długi czas, gdyż gra Flies in Bubbles nie jest ograniczona czasowo i nic a nic nie musicie się spieszyć. Warto starać się zdobywać jak najwięcej punktów by zawisnąć na tablicy zwycięzców, którą możecie podejrzeć poniżej gry.


Flies in Bubbles to pryskające bańki, które mają już całkiem spore grono fanów mimo, iż nie są to klasyczne pryskające kulki. W grze tej nie strzelacie do kulek, jak już na wstępnie było wspomniane, ale za pomocą pinezki usuwacie je z planszy, klikając na bańki w takim miejscu, gdzie obok siebie znajdują się minimum 2 identyczne bańki. W grze Flies in Bubbles fajne jest to, że nie są to typowe kolorowe kulki, a zamiast tego mamy bańki, w których znajdują się motyle, biedronki i inne owady.

Gra Flies in Bubbles jest bardzo prosta, jednak trzeba uważać, aby na planszy nie zostało zbyt wiele baniek, bo przegracie. Mogą zostać pojedyncze bańki, ale w niewielkich ilościach. Trzeba się tak starać usuwać bańki z planszy, aby nie pozostały na niej żadne niesparowane. W każdej planszy w grze Flies in Bubbles na dole ekranu pojawią się czasem bonusy, jeśli zbieracie gwiazdki, które są na planszy umieszczone w bańkach przy owadach. Bonusów tych może być cztery i są one bardzo przydatne, bo pomogą ci niewątpliwie choć trochę, gdy już nic nie będzie można sparować.

Te pryskające bańki nie są pod żadnym względem ograniczone czasowo, a więc na pewno nie musicie martwić się o to, że nie zdążycie jeśli będziecie myśleć zbyt długo. Tutaj możecie myśleć tak długo jak tylko będziecie chcieli, nikt was nie będzie gonił, nie ma też żadnego bonusu czasowego, więc wszyscy w grze Flies in Bubbles są traktowani równo i mają takie same szanse na uzyskanie wysokiej pozycji na liście zwycięzców, którą możecie podejrzeć tuż obok tego opisu.

Jeśli chodzi o inne opcje dostępne w grze pryskające banki Flies in Bubbles to warto wiedzieć, że po lewej stronie macie tablicę z punktami oraz numerem levelu, w który aktualnie gracie, a w lewym dolnym rogu od lewej macie następujące opcje: wyjście do menu, wyłączenie dźwięków, pomoc. Jeżeli chodzi o poruszanie się w grze Flies in Bubbles to odbywa się ono za pomocą myszki.

To już wszystko na temat tej gry pryskające kulki. Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i będziecie się bawić z nami fantastycznie. Powodzenia!!!