Flora Bubble Shooter

Flora Bubble Shooter to kolejne kulki bańki, w które w 100% za darmo możecie pograć na naszym portalu. Ta gra kulki bańki może i nie zachwyca grafiką, ale jest naprawdę wciągająca i można się przy niej znakomicie bawić długimi godzinami. Tradycyjnie w grze Flora Bubble Shooter musicie tak strzelać kulkami – w tym przypadku kwiatkami – by obok siebie ułożyć minimum 3 takie same kulki / kwiatki. Kwieciste pryskające bańki z pewnością spodobają się dziewczętom, ale wierzcie mi – także chłopcy mogą się w tej grze znakomicie bawić.

Świat pryskających kulek czeka już na was. Wystarczy, że weźmiecie myszki w dłonie i zaczniecie zabawę razem z nami – jesteśmy pewni, że będzie ona wyśmienita. W grze Flora Bubble Shooter nie ma ograniczenia czasowego, więc gra jest totalnie bezstresowa.


Flora Bubble Shooter to proste pryskające kulki bańki, z którymi poradzą sobie nawet najmłodsi gracze. Jak już wspomnieliśmy za pomocą myszki strzelacie tak kwiatkami, aby ułożyć minimum 3 elementową grupę takich samych kwiatków. Rodzajów kwiatków nie ma tu wiele, bo jedynie cztery, więc spokojnie nic nie pomylicie – wyraźnie się one od siebie różnią. Precyzja gry nie jest tutaj najlepsza, więc strzelacie z pewnym marginesem błędu i nie liczcie, że kwiatek wciśnie się w jakąś szczelinę.

Mimo takich uchybień gra bańki Flora Bubble Shooter i tak jest bardzo fajna i polecamy ją wam z czystym sercem. Można przy niej spędzić miło czas w szare, mroźne, zimowe wieczory. Jeśli macie wolną chwilę i lubicie gry pryskające bańki to zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami.

Opcji w grze Flora Bubble Shooter nie ma wiele – po prawej stronie ekranu od góry macie: pauzę i wyłącznik dźwięków, poziom, w który gracie oraz ilość zdobytych punków. Na co zwrócić uwagę w grze bańki kulki Flora Bubble ShooterNa to, że co jakiś czas bańki się obniżają, a jak wiadomo – kiedy dojdą do samego dołu i dotkną dolnej krawędzi to wasza gra niestety dobiegnie końca.

W grę pryskajace kulki może grać każdy bez względu na wiek czy płeć. Zapraszamy więc was gorąco do zabawy razem z nami w grze Flora Bubble Shooter – może dzięki takiej kwiecistej grze bańki wiosna przybędzie do nas szybciej 🙂

Powodzenia BAŃKOMANIACY!!!!