Flowers Bubble Shooter

Lubicie kwiatki? To zapraszam serdecznie do zagrania z nami w grę Flowers Bubble Shooter. Jest to gra bańki, w której zamiast klasycznych kuleczek musicie usuwać z planszy różne kwiatki. Oczywiście zasady pozostają niezmienne, czyli usuwanie odbywa się poprzez ułożenie obok siebie trzech identycznych elementów – w tym wypadku trzech takich samych kwiatków. Kiedy usuniecie wszystkie kwiatki z planszy przejdziecie do kolejnego etapu gry Flowers Bubble Shooter. 

Kolejne wieloetapowe pryskające kulki czekają na was – jeżeli macie wolną chwilkę to pobawcie się razem z nami – zabawa na pewno będzie znakomita. Polecam gorąco wszystkim tę grę kulki bańki – może i nie jest ona klasyczna, ale tak samo fajna jak tradycyjne pryskające bańki. Sprawdźcie sami i bawicie się wyśmienicie grając w nasze kulki bańki.

Flowers Bubble Shooter to kwiatowe pryskające bańki, przy których możecie się znakomicie zabawić a także oddać się chwili zapomnienia odrywając się od szarej rzeczywistości. Każdy człowiek potrzebuje odrobiny relaksu i możecie zaznać go właśnie z grą Flowers Bubble Shooter.

Flowers Bubble Shooter to klasyczne kulki bańki jednak z tą małą zmianą, że zamiast baniek mamy tutaj różnokolorowe kwiatki. Reszta jednak pozostaje bez zmian, czyli na dole macie armatkę, z której wystrzeliwujecie elementy na planszę. Musicie oczywiście strzelać tak, aby na planszy znalazły się obok siebie trzy takie same kwiatki, które tak ułożone zostaną usunięte z planszy. Po usunięciu wszystkich kwiatów przechodzicie do kolejnej planszy, a plansz macie tutaj całkiem sporo.

Małym utrudnieniem w tej grze pryskające bańki jest to, że nie widzicie jakiego koloru będzie kolejny kwiatek, a także to, że kwiatki co jakiś czas się obniżają, ale to akurat jest normą w tego typu grach. Co jeszcze byście chcieli wiedzieć?

W grze Flowers Bubble Shooter nie ma możliwości włączenia pauzy, jedynymi opcjami jest poziom gry zamieszczony w lewym dolnym rogu ekranu oraz ilość punktów, którą zobaczycie u góry po prawej stronie tej gry bańki. Sterowanie oczywiście odbywa się za pomocą myszki.

No to to już chyba wszystko jeśli chodzi o grę Flowers Bubble Shooter. Chwytajcie narzędzia gry i zaczynamy zabawę w kolorowym świecie pełnym kwiatów. Zapraszam!!!