Flying a Thing

Kolejne nietypowe pryskające bańki dla dużych i małych. Flying a Thing to nasza nowa propozycja, która mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Pryskające bańki to bardzo proste gry online, w których z reguły chodzi o usunięcie baniek z planszy, najczęściej poprzez zestrzelenie innymi bańkami. W grze Flying a Thing jest nieco inaczej, gdyż nie strzelamy to kolorowymi bańkami, a wystrzeliwujemy komara. Tak, tak komara – dobrze przeczytaliście, ale jest to zabawny komar z dziwny dzióbkiem – zresztą zobaczycie sami, jak tylko włączycie grę.

Flying a Thing to wieloetapowe pryskające bańki, stąd też jestem pewna, że nie będziecie się nudzić. Te pryskające bańki są naprawdę bardzo proste i wciągające, więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko bawcie się razem z nami. Pryskające kulki już czekają na ciebie – chwytaj za myszkę i zaczynaj strzelanie komarem. Zabawa jest naprawdę wyśmienita. Nie wierzysz? Sprawdź sam/a!!!


Flying a Thing to sympatyczna, a nawet można by rzec, że zabawna gra pryskające kulki, w której nie strzela się kolorowymi bańkami, a samą armatką – w tym wypadku komarem. Tak, tak armatką jest komar, chudziutki, słodziutki z zabawnym ryjkiem : P Do gry w te pryskające bańki będzie wam potrzebna jedynie myszka, więc spokojnie możecie odłożyć na bok klawiaturę i przestać obawiać się o skomplikowane sterowanie w grze Flying a Thing.

W tej grze pryskające bańki macie do przejścia kilka poziomów – z każdym poziomem wzrasta ilość baniek do usunięcia. Bańki na planszy latają w nieładzie, więc czasem może nie uda wam się od razu w nie trafić, pamiętajcie jednak, że ilość ruchów w grze Flying a Thing jest ograniczona przez całe jej trwanie. Co to oznacza? Oznacza to, że ilość strzałów w każdej planszy tej gry pryskające kulki nie jest odnawiana, czyli jeśli w pierwszej planszy macie 9 strzałów, a wykorzystacie 5 to w kolejnej planszy pozostaną wam tylko 4. Rozumiecie? Mam nadzieję, że tak. Jednak nie martwcie się na zapas, bo od czasu do czasu na planszy w tej grze pryskające bańki będą pojawiać się bonusowe strzały, wystarczy, że je zbierzecie w ten sam sposób co bańki. A jak usuwamy bańki z planszy w grze Flying a Thing?

Na dole ekranu tej gry pryskające bańki widzimy lód a na nim komara. Naciskamy w dowolnym miejscu na lodzie i nie puszczając myszki naciągamy komara w odpowiednim kierunku, a następnie puszczamy lewy przycisk myszki i komar leeeeeeeciiiiiiiiiiiiiiiiiii i miejmy nadzieję, że doleci do baniek i usunie jak najwięcej za jednym strzałem. Do kolejnego etapu tej gry pryskające bańki przechodzimy po usunięciu wszystkich kulek z planszy, co jest mimo wszystko bardzo proste i wierzę, że dacie sobie radę.

Warto jeszcze spojrzeć na opcje tej gry pryskające bańki, które znajdują się głównie na dole ekranu. Zaczynając od lewej w grze Flying a Thing mamy: ilość zdobytych punktów, ilość zebranych gwiazdek oraz level, w który gracie. Nieco wyżej po lewej macie napisane ile strzałów wam pozostało, a u góry po lewej znajdziecie pauzę. Po włączeniu pauzy na górze ekrany tej gry pryskające kulki macie kolejne opcje. I tak zaczynając od lewej macie: restart gry, wyjście z gry, opcje gry (wyłączenie dźwięków i muzyki) oraz pomoc (w języku angielskim).

Opcje omówione, sterowanie omówione to chyba czas zaczynać grę w pryskające bańki, a gwarantuję, że gra jest znakomita i na pewno będziecie się świetnie bawić. Pamiętajcie by zbierać jak najwięcej punktów, aby zając wysokie pozycje na liście graczy. Życzę udanej zabawy z grą Flying a Thing oraz polecam inne nasze pryskające kulki.