Flying Candy

Flying Candy to nasza nowa propozycja na gry pryskające bańki online. Jest to bardzo kolorowa i wciągająca gra pryskające kulki, która posiada kilkanaście ciekawych poziomów przy których niewątpliwie będziecie się znakomicie bawić. W grze tej celem jest zebranie określonej ilości baniek, co wydaje się być proste, no i w zasadzie takie jest, gdyż gra Flying Candy jest naprawdę dziecinnie prosta – wystarczy tylko dobrze trafić, a reszta baniek pryśnie sama pociągnięta przez reakcję łańcuchową, jaką wywoła twój ruch.

Gry pryskające bańki online cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci  jak i wśród dorosłych. Mam, więc nadzieję, że i gra Flying Candy spotka się z waszym uznaniem, choć to dość nietypowa gra pryskające kulki, gdyż nie strzela się tutaj do baniek, a klika się na jedna i czeka, aż wywoła ona odpowiednią reakcję łańcuchową. Jeśli, więc znudziły ci się tradycyjne pryskające bańki to koniecznie musisz zagrać w grę Flying Candy. Wspaniała zabawa gwarantowana!!!


Flying Candy to gra pryskające kulki, z którą na pewno nie będziecie się nudzić. W grze tej macie do przejścia kilkanaście ciekawych leveli, co pozwoli wam znaleźć rozrywkę na dłuższą chwilę. Jeśli macie dość klasycznych gier pryskające bańki to niewątpliwie ta gra jest przeznaczona dla was. Tutaj nie strzelacie do baniek, a klikacie myszką na jednej, wybranej w taki sposób, aby pryskając zahaczyła inne bańki i wywołała w ten sposób reakcję łańcuchową. I to w zasadzie wszystko jeśli chodzi o to, jak grać. Celem gry Flying Candy jest przejście wszystkich dostępnych misji, a aby je przejść w każdej trzeba zebrać określoną ilość baniek, która jest podana w lewym górnym rogu.

Nad ilością baniek, które trzeba zebrać w grze Flying Candy macie pasek z gwiazdkami, który pokazuje wam zaawansowanie waszej gry – im więcej baniek uda wam się zebrać, tym więcej gwiazdek dostaniecie, a gwiazdki to oczywiście punkty bonusowe. Bonusowe punkty zliczane są również poniżej ilości baniek do zebrania. Skoro jesteśmy przy opcjach gry to na górze ekranu, na środku macie podany numer levelu (poziomu), w który aktualnie gracie. W prawym górnym rogu znaleźć możecie 4 przyciski. Zaczynając od prawej macie: wyłączenie muzyki i dźwięków w grze, wyjście z gry oraz restart gry, czyli rozpoczęcie danego poziomu w grze Flying Candy jeszcze raz.

Ważne informacje tej gry pryskające bańki wyświetlają się również bardzo często na dole, na środku ekranu. Macie tam czasem podane ile dodatkowych kliknięć na planszy wam zostało, itp. Jeśli chodzi o kliknięcia to standardowo rozpoczynając grę Flying Candy macie jedno kliknięcie. Więcej możecie mieć po zebraniu bańki z myszką. W grze można znaleźć bańki z różnymi obrazkami i z różnymi znaczeniami. Ciężko teraz opisać wszystkie, bo praktycznie co plansza pojawia się coś nowego. Jednego możecie być pewni – wszystkie bańki mają na celu pomóc tobie, więc koniecznie trzeba korzystać z takich okazji.

Ciekawe w tej grze pryskające kulki jest również to, że za nazbierane punkty można zakupić różne pomoce do gry. Jeśli ma się odpowiednią ilość punktów, aby je na coś wymienić to po planszy, którą uda się wam przejść pokazuje się sklepik. Tam dostępne są różne rzeczy, niektóre od razu, a niektóre dopiero po przejściu konkretnego poziomu gry Flying Candy. Warto inwestować w te rzeczy, bo one naprawdę pomagają.

To chyba na tyle jeśli chodzi o grę Flying Candy. Życzę wspaniałej zabawy!!!