Fortitude

Fortitude to kolejne pryskające bańki w które zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. Jeśli macie wolną chwilę to serdecznie zapraszamy – Fortitude to naprawdę fantastyczne bańki, w których nie tylko musicie strzelać kolorowymi kulkami, ale też unikać demona, który chce was zniszczyć. Fajne jest również w tej grze to, że bańki są cały czas w ruchu i to wymaga od was jeszcze większego skupienia. Grajcie jak najdłużej i zdobywajcie mnóstwo punktów by dostać się na szczyt listy graczy – wierzę, że wam się to uda, gdyż Fortitude to dość proste pryskające bańki i nikt nie powinien mieć problemu z ich przejściem.

Każdy kto lubi pryskające bańki może dołączyć do zabawy razem z nami. W grze Fortitude nie ma żadnych ograniczeń co do wieku, płci, rasy czy narodowości. W tę grę bańki grają ludzie na całym świecie – od dziś i wy możecie w nią pograć zupełnie za darmo na naszym portalu. Serdecznie zapraszam do zabawy – nie czekajcie ani chwili dłużej tylko bawcie się z nami – gra Fortitude już czeka – inne nasze gry bańki również czekają na was. Wybierzcie coś dla siebie i bawcie się wyśmienicie.

Fortitude to świetne pryskające bańki, które przenoszą was w przestrzeń kosmiczną, gdzie musicie strzelać do baniek statkiem kosmicznym i uciekać przed kosmicznym potworem i pułapkami, które on wypuszcza. Zadanie wydaje się być proste, jednak trzeba zaznaczyć fakt, iż bańki są w ciągłym ruchu i czasem nie tak łatwo będzie wam w nie trafić. Gra Fortitude nie jest ograniczona czasowo, więc tym się przejmować nie musicie, ale za to z biegiem czasu bańki będą poruszać się szybciej i trudniej w nie będzie trafić.

Wszystkie ruchy w tej grze pryskajace bańki wykonujecie za pomocą myszki, więc nie powinno być problemów. Trzeba uważać na potwora, bo gdy was trafi to tracicie życie, a w całej grze Fortitude macie tylko 3 życia. Jeśli chcecie zająć wysokie miejsce na liście graczy to oszczędzajcie sobie tych żyć. Jak wiadomo są one cenne w każdej grze, więc powinniście się już przyzwyczaić do uważania na nie.

W grze Fortitude nie ma zbyt wielu opcji – jedynie co to w prawym dolnym rogu ekranu zobaczycie jakiego koloru będzie kolejna bańka. No i to już w zasadzie wszystko o tej grze pryskające kulki – mam nadzieję, że wszystko jest jasne i chętnie pogracie w tę grę razem z nami. Gwarantuję, że zabawa jest znakomita i nie będziecie żałować żeście się na nią zdecydowali.

Powodzenia!!!