Frozen Bubble

Przenieście się z nami w świat Królowej Lodu i zagraj z sympatycznym pingwinkiem w Frozen Bubble. Każdy kto lubi pryskające bańki z pewnością polubi również tę propozycję. Jest to prosta, wieloplanszowa gra bańki, w której nie ma ograniczenia czasowego i panują klasyczne zasady, a więc musicie strzelać bańkami tak, by obok siebie układały się minimum 3 takie same bańki. Celem każdej misji w grze Frozen Bubble jest usunięcie wszystkich baniek z planszy. Ta gra bańki jest stosunkowo stara, ale grafika jest całkiem niezła. Nie ma tu jednak licznika punktów, więc gracie dla czystego relaksu.

Pryskające bańki to gry online, które kochają przede wszystkim kobiety. Dlatego też drogie panie to do was w szczególności dedykujemy tę grę i cały portal. Bawcie się razem z nami i polecajcie te bańki swoim znajomym. Gra Frozen Bubble jest naprawdę fantastyczna i godna polecenia, więc nie bójcie się tego robić – będziemy wam bardzo wdzięczni. A teraz już łapcie za myszki i zaczynamy zabawę – gra Frozen Bubble już czeka na was – grajcie więc i bawcie się świetnie. Z tą grą bańki nie grozi wam nuda : )

Frozen Bubble to pryskające bańki, przy których nie będziecie się nudzić. Mimo, że wokół wszystko będzie z lodu zabawa będzie doskonała i nikt nie będzie marzł : ) W grze Frozen Bubble jak już we wstępie wspomniałam panować będą klasyczne zasady, czyli takie, że strzelacie bańkami tak by 3 tego samego koloru bańki znalazły się obok siebie. Zostaną one wtedy usunięte z planszy, a wy będziecie o krok bliżej kolejnej misji, a misji jest tutaj sporo, więc zaczynajcie czym prędzej zabawę z tą wspaniałą grą pryskające bańki.

W grze Frozen Bubble do sterowania wyrzutnią baniek będzie wam potrzebna jedynie myszka. Nie musicie się tutaj również przejmować ograniczeniem czasowym, gdyż go nie ma. Możecie grać powoli, ale uważajcie, gdyż co jakiś czas bańki w grze Frozen Bubble będą się obniżać i gdy przejdą przez niebieską linię wasza gra niestety dobiegnie końca i będziecie musieć rozpoczynać zabawę od początku, a tego chyba nie chcecie, prawda?

Frozen Bubble to gra bańki dla każdego – i małego i dużego. Zapraszam więc gorąco wszystkich do zabawy razem z nami. Te bańki są grą czysto dla relaksu, gdyż nie ma tutaj nawet zliczanych punktów. Jedyne opcje, jakie posiada ta gra bańki to ilość wykonanych strzałów, którą znajdziecie na dole po lewej stronie ekranu oraz poziom, w który gracie, który znajdziecie u góry na środku ekranu. No i to w zasadzie już wszystko – jak więc widać są to bardzo proste pryskające bańki.

Grajcie z nami w Frozen Bubble  i bawcie się świetnie. Polećcie nas również swoim znajomym – będziemy bardzo wdzięczni. Pryskające bańki Frozen Bubble oraz wiele wiele innych gier czeka na was na naszym portalu – zarezerwujcie sobie nieco czasu i bawcie się razem z nami. Serdecznie zapraszamy!!!