Fruit Faces

Fruit Faces to owocowe pryskające bańki , w których panują klasyczne zasady mimo, iż zamiast zwykłych baniek mamy różnego typu owoce. Niektóre owoce są do siebie bardzo podobne, więc trzeba wysilić nieco wzrok. Do przejścia w grze Fruit Faces macie kilka fajnych plansz, więc na pewno nudzić się nie będziecie. Warto p0starać się o dużą ilość punktów, gdyż mamy tutaj listę graczy i chyba chcecie znaleźć się na jej szczycie, prawda? Gra Fruit Faces to proste pryskające bańki, więc nikt nie powinien mieć problemów z przejściem tej gry online. Polecam ją wszystkim bardzo serdecznie.

Kulki bańki to dział, który powoli zapełnia się naszymi nowymi propozycjami, zapraszamy więc gorąco do zabawy razem z nami. Prezentowane tutaj gry bańki są równie znakomite jak wcześniejsze nasze propozycje, więc nie ma się nad czym zastanawiać – łapcie myszki i bawcie się razem z nami – wspaniała zabawa czeka na was. Tym razem proponujemy wam grę Fruit Faces – owocowe pryskające kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Świetna zabawa na długie godziny – zapraszamy serdecznie!

Macie ochotę na owocowe pryskające bańki? To polecamy serdecznie naszą nową grę Fruit Faces. Fruit Faces to znakomita propozycja dla małych i dużych fanów naszego portalu. W tej grze pryskające kulki panują klasyczne zasady – tradycyjnie więc musicie układać obok siebie co najmniej trzy takie same elementy by te zostały usunięte z planszy. W grze Fruit Faces elementami tymi są owoce, które robią zabawne minki. Musicie się jednak poważnie skupić na grze, bo niektóre owoce są do siebie bardzo podobne i można się pomylić.

W grze Fruit Faces tradycyjnie armatką z owocami sterujecie za pomocą myszki. Jak na grę pryskające bańki tutaj trzeba się skupić by dobrze trafić – nie macie celownika, ale na szczęście możecie czasem znaleźć go jako bonus na planszy. Bonusów w grze Fruit Faces jest dość trochę i poznacie je podczas gry – warto je zbierać, bo dzięki nim gra Fruit Faces stajecie się łatwiejsza do przejścia, a także możecie zebrać więcej punktów i zająć wyższe miejsce na liście graczy w tej grze kulki bańki.

Jeżeli chodzi o opcje tej gry bańki to nie ma ich wiele. W prawym górnym rogu tej gry bańki macie pauzę a idąc w dół znajdziecie takie opcje jak: ilość punktów, poziom, w który gracie, czas, jaki pozostał wam do końca planszy. Zaś na dole obok armatki po jej obu stronach macie wyłączniki dźwięków lub muzyki w grze kulki bańki Fruit Faces

To już w zasadzie wszystkie opcje i zasady tej gry pryskające bańki – jak widać są one bardzo proste, więc nawet najmłodsi wielbiciele naszego portalu nie powinni mieć z grą Fruit Faces problemów. Zapraszamy gorąco do zabawy każdego bez wyjątku – koniecznie zagrajcie również w pozostałe nasze pryskające bańki.

Powodzenia!!!