Fruitsy Shooter

Fruitsy Shooter to owocowe bańki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Jest to gra bańki o prostej grafice i prostych zasadach, ale można się przy niej znakomicie bawić, bo do przejścia macie tutaj kilkanaście plansz. Jeśli macie ochotę na owocowe szaleństwo to zapraszamy do zabawy – z pewnością spodobają wam się te pryskające bańki. Gwarantuję, że można się przy tej grze zrelaksować i oderwać od szarej rzeczywistości. Nie ma tu ograniczenia czasowego, ale bańki co jakiś czas się obniżają. Mimo to można grać w tę grę na luzie.

Zapraszamy do zabawy z grą Fruitsy Shooter jest to jedna z owocowych gier bańki, których na naszym portalu można już znaleźć kilka – każda jest jednak inna i dostarcza nowych wrażeń. Jeśli macie wolną chwilę do bawcie się razem z nami – naprawdę warto, bo wszystkie pryskające bańki są na naszym portalu dostępne zupełnie za darmo.

Owocowy świat baniek czeka już na was w grze Fruitsy Shooter. Przyłączcie się do nas i bawcie się znakomicie grając w klasyczne, ale owocowe pryskające bańki. W tej grze bańki tak jak zwykle musicie układać obok siebie minimum trzy identyczne bańki tak aby znikły one z planszy, a na waszym koncie pojawiły się punkty. Trzeba uważać by bańki nie przeszły przez dolną część ekranu, bo wtedy gra dobiega końca i musicie zaczynać od początku, a przecież chcecie znaleźć się jak najwyżej na liście graczy, prawda?

Tradycyjne w grze Fruitsy Shooter tak jak w innych grach pryskające kulki co jakiś czas bańki się obniżają, dlatego też jeśli odchodzicie od komputera warto włączyć pauzę, która znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. Nieco wyżej nad pauzą macie podaną zebraną ilość punktów oraz poziom, w który gracie. Warto również zauważyć, że w samym prawym dolnym rogu ekranu możecie znaleźć wyłącznik dźwięków w grze Fruitsy Shooter.

Fruitsy Shooter to jak widać prosta gra bańki, która nikomu nie powinna sprawić problemów. Zapraszamy serdecznie do zabawy każdego bez względu na wiek – jestem pewna, że będziecie się świetnie bawić. Klasyczne zasady, klasyczne sterowanie za pomocą myszki – prostota w każdym calu. Jeśli chcecie nieco poszaleć to zapraszamy na owocowe szaleństwo w grze Fruitsy Shooter. Zabawa jest znakomita, więc nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, tylko łap za myszkę i graj z nami  – gra Fruitsy Shooter czeka właśnie na ciebie!!!

Jeśli jednak wolisz nieco bardziej klasyczne bańki to również mamy takie gry dla ciebie. Wystarczy nieco poszperać w naszych działach z grami a na pewno znajdziesz coś dla siebie. U nas każdy wielbiciel gier pryskające bańki znajdzie coś idealnego dla siebie.

Zapraszamy serdecznie i życzymy wyśmienitej zabawy!!!