Fun Bubble Makeup

Fun Bubble Makeup to bardzo ciekawe pryskające kulki, które są stworzone przede wszystkim dla dziewczyn. Dlaczego? Dlatego, że musicie tutaj stworzyć makijaż dla dziewczyny, która znajduje się po lewej stronie ekranu. By stworzyć makijaż musicie usunąć z planszy kulki, które zawierają przybory do makijażu. Jeśli wam się to uda to przechodzicie to kolejnego etapu tej gry pryskające bańki. Fajne? Sądzę, że tak, bo jest to dość nietypowy sposób na przechodzenie plansz – zwykle do kolejnej planszy przechodzi się po usunięciu wszystkich baniek lub zdobyciu określonej ilości punktów.

Pryskające kulki to nasza domena, my uwielbiamy te gry i skoro wy tu jesteście to widać również do lubicie. Mam nadzieję, że gra Fun Bubble Makeup spotka się z waszym uznaniem i chętnie polecicie ją swoim znajomym. Jest to dość klasyczna gra pryskające bańki mimo tej nowości z makijażem – strzelacie więc do baniek tak, aby obok siebie znalazły się przynajmniej 3 takie same kulki, a kiedy to się uda to znikają one z planszy. Bez zmian jest także to, że kulki stale się obniżają. Bawicie się z nami?


Fun Bubble Makeup to pryskające bańki dla naszych fanek, choć chłopcy również mogą w nie pograć. Zasady gry w Fun Bubble Makeup są takie jak w przypadku klasycznych gier pryskające kulki, o czym wspomniałam już wyżej. Nie musicie więc martwić się o to, że nie załapiecie zasady gry, dlatego czym prędzej łapcie za myszki i zaczynajcie zabawę razem z nami. Nasz portal jest dostępny dla każdego zupełnie za darmo, dlatego bez wahania, śmiało grajcie razem z nami.

W grze Fun Bubble Makeup czeka na ciebie mnóstwo wspaniałej zabawy wystarczy, że klikniesz PLAY i przeniesiesz się z nami do wirtualnego świata baniek. Te pryskające kulki są wieloetapowe, a więc zabawa będzie jeszcze bardziej znakomita. Etap, w który aktualnie gracie możecie podejrzeć w lewym dolnym rogu ekranu, a tuż obok niego znajdują się zdobyte przez was punkty. Z innych opcji tej gry pryskające banki warto wiedzieć, że po prawej stronie nad modelką znajdują się trzy ikonki. Zaczynając od lewej macie: pauzę, wyłącznik dźwięków i wyłącznik muzyki w tle gry Fun Bubble Makeup.

Bańki na planszy obniżają się  bardzo szybko dlatego należy uważać podczas gry. Na dole na środku macie armatkę, a po jej lewej stronie widzicie jaki kolor będzie miała kolejna kulka. Jest to bardzo pomocne, bo można przemyśleć, gdzie się chce strzelić. Warto również zwrócić uwagę na bonusowe bańki np. bomby, pszczoły czy wielokolorowe kulki, które to pozwalają na usunięcie za jednym razem sporą ilość baniek różnych kolorów. Ciekawym bonusem są również bańki ze strzałkami oznaczającymi płci – jeśli obok siebie znajdą się takie kulki o przeciwnym znaczeniu to usuną one wszystkie bańki z planszy. Czyż to nie znakomita opcja?

Znakomita i bardzo pomocna w awaryjnych sytuacjach, dlatego zachęcam do korzystania z takich pomocy. Pryskajace kulki Fun Bubble Makeup dostarczą wam wiele wspaniałej zabawy – jestem tego pewna, dlatego zaufajcie mi i bawcie się razem ze mną. To nic cię nie kosztuje, a możesz choć na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości.

Udanej zabawy!!!