GemBubblez

Masz ochotę zagrać w bardzo fajne pryskające bańki? Jeśli tak to koniecznie wypróbuj grę GemBubblez. Znakomita grafika i przyjemna muzyczka w tle, a do tego mnóstwo wspaniałej zabawy – czego chcieć więcej? Jeśli lubisz pryskające kulki oparte na klasycznych zasadach to jestem pewna, że przypadnie ci do gustu gra GemBubblez. Zasady tejże gry pryskające kulki są bardzo proste tak, więc na pewno każdy z was poradzi z nią sobie znakomicie, nawet jeśli dopiero pierwszy raz gra w tego typu gry kulki.

GemBubblez zachwyca wszystkich swoją grafiką, dzięki niej gra staje się o wiele bardziej przyjemna. Jednak grafika to nie jedyna zaleta tej gry pryskające bańki – zalet tu jest całe mnóstwo i na pewno zauważycie je jak tylko zaczniecie grać. Przenieście się z nami do magicznego lasu, nad piękny wodospad i zagrajcie z nami w GemBubblez. GemBubblez czeka na ciebie – łap myszkę i przeżyj niesamowitą przygodę razem z nami. Jestem pewna, że jak tylko zaczniesz grę to nie będziesz mógł/mogła jej przerwać.


GemBubblez to klasyczne pryskające bańki w całkowicie nowej odsłonie. GemBubblez zaskoczy was znakomitą grafiką i ścieżką dźwiękową, ale na pewno nie zaskoczy was zasadami gry, więc każdy powinien dać sobie radę bez większych problemów. W grze GemBubblez do przejścia macie 20 poziomów, gdzie każdy z nich jest całkowicie inny od pozostałych. 20 poziomów to całe mnóstwo wspaniałej zabawy, więc nie zwlekaj ani chwili dłużej tylko graj z nami w pryskające kulki.

Zasady gry GemBubblez są jak w klasycznej wersji gier pryskające bańki, czyli na dole ekranu widzicie armatkę z bańkami. W środku armatki znajduje się kulka, która aktualnie ma być wystrzelona, zaś po prawej stronie armatki w grze GemBubblez znajduje się kulka, która jest następna w kolejce. Twoim zadaniem w grach pryskające kulki jest usunięcie wszystkich baniek z planszy – tak też jest i w tejże grze. Strzelasz więc kulkami tak, aby na planszy obok siebie znalazły się co najmniej trzy identyczne kulki. Proste?

Oczywiście, że proste, tym bardziej, że w grze GemBubblez macie wyraźnie zaznaczone na planszy pola, w których umieszczone zostają bańki.  Dzięki temu możecie dokładnie określić, jakim torem poleci kulka i gdzie ona spadnie. Fajne w grze GemBubblez jest także to, że usuwając bańki z góry planszy te niżej umieszczone również odpadną, a także dobrym rozwiązaniem jest tu to, że jeśli jakiś kolor zostanie usunięty z planszy to już na pewno w danej misji nie pojawi się w armatce.

Podczas gry w te pryskające kulki warto czasem spojrzeć w prawy góry róg ekranu, gdzie macie skrzynię ze skarbami a na niej napisana jest ilość zdobytych przez was punktów w danej misji – ilość punktów ze wszystkich misji zobaczycie po każdym etapie gry, który uda wam się przejść. W lewym górnym rogu gry GemBubblez znajdziecie numer poziomu w jaki gracie, a w prawym dolnym rogu podpowiedzi, że “M” wciśnięte na klawiaturze to wyłączenie muzyki w grze GemBubblez zaś “ESC” to wyjście z gry.

Na koniec dodam jeszcze tylko tyle, że w tej grze pryskające kulki poruszacie armatką za pomocą myszki, a strzelacie wciskając jej lewy przycisk. Cała gra GemBubblez nie jest ograniczona czasowo, ale co jakiś czas kulki będą się obniżać, więc co nieco trzeba się pospieszyć. Gra GemBubblez jest jednak tak prosta, że na pewno uda wam się przejść wszystkie plansze bez powtarzania ich od nowa. Pamiętajcie również by zbierać punkty, jeśli tylko chcecie być wysoko na liście graczy.

Życzę udanej zabawy z grą GemBubblez.