Golden Ball

Golden Ball to pryskające bańki, w których rolę baniek odgrywają piłki z różnych gier sportowych np. tenis czy piłka nożna. W tej grze kulki bańki nie ma ograniczenia czasowego, ale jest inne ograniczenie, a mianowicie macie określoną ilość niecelnych strzałów – jeżeli wyczerpiecie limit wasza gra dobiegnie końca, ale nie martwcie się nie musicie wtedy zaczynać od pierwszej planszy – możecie grać od tej misji, w której wam się nie powiodło. Ilość niecelnych strzałów jest w grze Golden Ball uzupełniana przez kulki, które upadną na ziemię, więc starajcie się ich jak najwięcej tak opuszczać, a wtedy na pewno uda wam się przez wszystkie 12 plansz, jakie ma dla was ta gra bańki.

Golden Ball to fajna zabawa dla dzieci i dla dorosłych. Przy tej grze kulki bańki można się naprawdę znakomicie zrelaksować, więc polecam ją gorąco wszystkim zestresowanym. Bawcie się znakomicie grając w te pryskające bańki, a także inne nasze kulki bańki, których na naszym portalu nie brakuje. Gwarantuję, że przy każdej z naszych gier zabawa jest tak samo wyśmienita. Polecam wam zbierać jak najwięcej punktów w grze Golden Ball by zająć wysokie miejsce na liście graczy!

Golden Ball to znakomite pryskające kulki, w których jednak zamiast baniek mamy piłki zaczerpnięte z różnych dziedzin sportowych np. tenis, piłka nożna, koszykówka czy baseball. Zasady jednak pozostają takie jak to zwykle w grach pryskające bańki bywa, czyli musicie strzelać piłkami tak, aby obok siebie ułożyły się minimum trzy identyczne. Tak ułożone bańki zostaną usunięte z planszy, a wy dostaniecie punkty.

W grze Golden Ball istotne jest również to, aby usuwać w szczególności takie bańki, do których przymocowane są inne i w razie usunięcia kulki bazowej one również opadną na dół planszy. Dlaczego to ważne? Dlatego, że tak opadające bańki uzupełniają wasz licznik “niecelnych strzałów”. Co to oznacza?

W grze Golden Ball nie ma ograniczenia czasowego, choć macie tu zegar z czasem on jednak liczy czas poświęcony na planszę i na jego podstawie przyznaje bonusowe punkty. Macie w tej grze pryskające bańki jednak inne ograniczenie, a jest nim licznik niecelnych strzałów. Oznacza to, że za każdy ruch przy którym nie zostaną usunięte żadne bańki z planszy odejmowany wam jest punkt – macie ich ograniczoną ilość, a więc kiedy się skończą wasza gra w Golden Ball również dobiegnie końca. Jak już wspomniałam możecie licznik w tej grze pryskające kulki uzupełniać opadającymi przypadkiem piłkami.

Skoro jesteśmy przy opcjach tej gry bańki to może je omówię. Opcje w grze Golden Ball znajdziecie po prawej stronie ekranu. Zaczynając od góry macie tam: ilość zdobytych punktów, licznik niecelnych strzałów, poziom, w który gracie, czas poświęcony na grę, przejście do listy plansz (jest ich 12) oraz wyjście z gry. W lewym dolnym rogu tej gry bańki widzicie kolor kolejnej piłki.

Mam nadzieję, że wszystko jest już jasne i możemy zaczynać zabawę. Opcje i zasady znacie więc myszy w dłonie i gramy, bo gra Golden Ball już czeka. Polecam również inne nasze kulki bańki, które są równie wspaniałe jak ta – na naszym portalu nuda was nie dopadnie!