Green Farm

Green Farm to bardzo prosta, polska gra bańki, w którą możecie zupełnie za darmo zagrać na naszym portalu. W grze Green Farm przenosicie się na farmę sympatycznego królika, który prosi was o pomoc przy zbiorze plonów. Plony mają tutaj postać baniek, które wy musicie usuwać z planszy poprzez strzelanie do nich z procy innymi bańkami. Grunt to ułożyć obok siebie trzy identyczne bańki, czyli takie same plony. Plony są różne – np. buraki, zboże i truskawki – z biegiem gry rodzajów plonów przybywa.

Gra bańki Green Farm jest bardzo przyjemna, ale macie tutaj jednego wroga, którym jest czas. Czas znajdziecie w lewym dolnym rogu ekranu. Biegnie on nieubłaganie więc szybko musicie usuwać kulki z planszy – wierzę jednak, że znakomicie sobie dacie radę. Im więcej baniek usuniecie tym więcej punktów trafi na wasze konto, a dzięki temu zajmiecie wyższe miejsce w rankingu graczy. Ponadto każda kolejna wasza gra zwiększa wasze doświadczenie, czyli wasz poziom, za który również można w tej grze pryskające bańki zyskać dodatkowe punkty.

Green Farm to pryskające kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Jest to bardzo przyjemna gra bańki, zarówno pod względem samej rozgrywki jak i pod względem grafiki. Część rzeczy już omówiliśmy u góry ekranu. Dodam jeszcze tutaj kilka istotnych kwestii, a zacznę od sterowania, które odbywa się jak to zwykle w grach pryskające bańki bywa za pomocą myszki. Wciskając ESC na klawiaturze włączycie pauzę a także możliwość wyjścia z gry.

Jeśli chodzi o inne opcje dostępne w grze Green Farm to jak już było wspomniane w lewym dolnym rogu ekranu macie czas, a także informację o niecelnych rzutach – trzy niecelne wystrzały z procy powodują obniżenie się baniek na planszy. Kolejną istotną informacją w grze Green Farm jest ilość zdobytych punktów – tę informację znajdziecie w prawym dolnym rogu ekranu – widzicie? Im więcej baniek naraz usuniecie oraz im więcej baniek spadnie wraz z nimi przypadkiem tym więcej punktów trafi na wasze konto, a jak już wspominaliśmy punkty są ważne, bo dzięki nim zyskujecie większą lokatę w rankingu graczy te gry bańki.

Na koniec nadmienię jeszcze, że w prawym dolnym rogu można również zmienić język a także wyłączyć dźwięki w grze. Po skończeniu się czasu gra kulki Green Farm dobiegnie końca i będziecie mogli wrócić do MENU, rozpocząć grę od nowa lub za zdobyte złote monety wykupić w sklepiku farmera bonusowy czas. Bonusowy czas warto wykupować by walczyć o punkty i wysokie miejsca na liście graczy, ale decyzja należy oczywiście bezpośrednio do was.

Jeżeli lubicie kulki bańki to z pewnością gra Green Farm przypadnie wam do gustu. Zapraszamy serdecznie i trzymamy kciuki!!!