Gry pryskające bańki

gra bańkiBubble Shooter Extreme – bardzo fajne i proste pryskające bańki, w których do przejścia macie kilkanaście plansz. Zasady są klasyczne – musicie tak strzelać bańkami aby na planszy obok siebie ułożyły się trzy identycznie bańki. Do kolejnych plansz w grze Bubble Shooter Extreme przechodzi się po uzyskaniu wymaganej dla danego poziomu ilości punktów. Im więcej punktów zbierzecie tym wyższe miejsce na liście graczy zdobędziecie. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami!!!
gra circlo 2Circlo 2 – dość niecodzienna gra pryskające bańki, gdyż tutaj bańki się nie obniżają, a są przytwierdzone do zębatego koła umieszczonego na środku planszy i wraz z nim się obracają, co nieco może utrudniać grę. Mimo to gra pryskające banki Circlo 2 jest prosta i nikt nie powinien mieć z nią problemów. Zasady gry są klasyczne – strzelacie tak, aby znalazły się na planszy obok siebie co najmniej trzy tego samego koloru kulki. Kiedy usuniecie z planszy wszystkie to znajdziecie się w kolejnym etapie gry. Zapraszamy!!!
gra jungle shooterJungle Shooter – przenieś się do dżungli wraz z nami i przeżyj niesamowitą przygodę. Ciekawa gra pryskające bańki, w której macie do przejścia kilka etapów gry. Z grą tą można się naprawdę znakomicie bawić, tym bardziej, że tutaj nie trzeba oczyścić całej planszy z baniek, a po prostu usunąć z niej tyle baniek danego koloru ile zakłada dany level, co zostanie na samym początku podane, a pod czas gry możecie to sprawdzić na dole po lewej stronie. Życzę udanej zabawy!!!
gra puru puru fruit bubblesPuru Puru Fruit Bubbles – owocowa gra pryskające bańki. Przeżyj z nami niesamowitą przygodę na owocowej farmie Puru Puru. Jedyne takie owocowe pryskające bańki, które dostarczają aż tyle radości i wspaniałej zabawy. Puru Puru Fruit Bubbles to wieloetapowa gra pryskające bańki, w której nie trzeba oczyścić planszy z wszystkich owocowych baniek, a z tylu aż zapełni się pasek postępu po lewej stronie gry. Mam nadzieję, że będziecie się słodko bawić. Powodzenia!!!
gra bubble popper deluxeBubble Popper Deluxe – pomóż uratować niebieskie stworzonka, które zostały uwięzione. Przejdź wszystkie misje i pomóż swoim przyjaciołom. Wszystkie misje rozgrywają się na wyspie, która jest podzielona na cztery strefy. Aby przejść do kolejnej strefy musisz najpierw przejść wszystkie plansze w strefie poprzedniej. Ta gra pryskające bańki jest bardzo popularna nie tylko w wersji online, ale również i na telefonach komórkowych. Zasady są wszystkim znane, a więc nie ma na co czekać zaczynajcie zabawę.
gra beadsBeads – kolejna znakomita gra pryskające bańki, w której możesz wybrać jeden z trzech poziomów trudności. Gra Beads jak większość gier pryskające bańki jest grą wieloetapowa, a do kolejnego etapu przechodzi się po uzbieraniu określonej ilości punktów. Gra wizualnie bardzo przypomina klasyczną wersję pryskających baniek, a więc jest idealna dla tych, którzy kochają klasykę. Mam nadzieję, że gra wam się spodoba i nie raz powrócicie do nas by w nią zagrać. Życzę udanej zabawy!!!
gra dragon ballsDragon Balls – smocze pryskające bańki wywodzące się z kraju Samurajów. Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą i niepowtarzalną przygodę to przyłącz się do zabawy razem z nami. Dość nietypowe pryskające bańki, w których to bańki nie obniżając się, ale są umieszczone na środku planszy i wraz z ruchem okręcają się wokół osi. Ciekawa graficznie gra, świetnie oddająca klimat jaki znamy z filmów ze smokami w roli głównej. Jeśli chcesz poczuć ten klimat to serdecznie zapraszam do zabawy z grą Dragon Balls.
gra bouncing ballsBouncing Balls – jedna z najbardziej znanych i lubianych gier pryskające bańki. Proste zasady klasyczne zasady, czyli strzelamy do kolorowych baniek, tak aby znalazły się na planszy obok siebie co najmniej trzy takiego samego koloru. W grze Bouncing Balls nie mamy leveli, ale co jakiś czas bańki zaczynają poruszać się szybciej co znacznie utrudnia grę. Serdecznie zapraszamy wszystkich to zagrania w te bardzo ciekawe i popularne pryskające bańki. Życzę zdobycia jak największej ilości punktów!
gra ClusterzClusterz – jedne z najpopularniejszych pryskających baniek, w jakie grywają ludzie na całym świecie. Co takiego wyjątkowego jest w grze pryskające bańki Clusterz? Różni ludzie, różne zalety wymieniają. Nie ulega wątpliwości, że jest to bardzo ciekawa gra, o wielu etapach, która dostarcza dużej dozy radości i dobrej zabawy. Jeśli masz chwilę, nudzisz się, chcesz się odstresować to ta gra pryskające bańki jest idealna dla ciebie. Życzę wspaniałej zabawy!!!
bubble machineBubble Machine – nie jeden chłopak, a nawet dziewczyna marzył/a o podróży w kosmos. Dziś to marzenie może się spełnić, jeśli zagrasz razem z nami w grę pryskające bańki Bubble Machine. W grze tej dostajesz misję uratowania świata przez meteorytami. Udajesz się, więc w kosmos i strzelasz do baniek, które symbolizują meteoryty. Wspaniała zabawa dla dużych i małych fanów gier pryskajace bańki. Życzę kosmicznej zabawy !!!
bubble troubleBubble Trouble – mały problem z bańkami wodnymi. Małe rodzeństwo zaczęło bawić się maszyną do baniek wodnych i wypuszczało sobie pryskające bańki. Jednak narobili ich zbyt wiele i jeśli nie pomożesz im ich zestrzelić to całe mieszkanie zostanie zalane wodą. Świetna gra pryskające bańki nie tylko dla niegrzecznych dzieci. Zagraj z nami już dziś w jedne z najstarszych i najpopularniejszych gier pryskające bańki – Bubble Trouble. Polecam gorąco!!!
bubble bobbleBubble Bobble – stare, ale wciąż bardzo popularne na całym świeci i kochane zarówno przez dzieci jak i przez dorosłych pryskające bańki. Bubble Bobble to gra pryskające bańki, która jest znana jeszcze z automatów do gier stąd taka a nie inna grafika. Gra ta świetnie oddaje klimat starych, dobrych gier i chyba dlatego jest wciąż taka popularna. Ta gra pryskające bańki jest wieloetapowa, a więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Jeśli lubisz stare, dobre gry to koniecznie zagraj z nami w Bubble Bobble.
holoholo islandHoloholo Island – przenieś się z nami na wyspę Holoholo i przeżyj przygodę swojego życia grając z tamtejszą ludnością w pryskające bańki. Pryskające bańki Holoholo Island to bardzo sympatyczna gra i zarazem bardzo ciekawa i intrygująca, gdyż mamy w niej wiele bonusów, co jest dość niespotykane w grach typu pryskające bańki. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie to bonusy to koniecznie zagraj z nami już teraz w pryskające banki Holoholo Island.
bubble shooterBubble Shooter – postrzelaj sobie razem z nami w jednej z najczęściej grywanych gie pryskając bańki. Strzelanie do baniek to świetna rozrywka, a biorąc pod uwagę, że można przy tym zagrać w klasyka tego typu gier to już w ogóle zabawa jest przednia. Bubble Shooter ma klasyczne zasady, czyli strzelamy tak, aby ułożyć na planszy obok siebie co najmniej tzry tego samego koloru bańki. W tej grze nie ma etapów, a więc liczy się ilość zdobytych punktów. Powodzenia!!!
zaginiony światZaginiony świat – pryskające bańki z nutką tajemniczości. Przeżyj niesamowitą przygodę na zaginionym lądzie. Tylko przechodząc wszystkie plansze gry pryskajace bańki Zaginiony świat możesz wydostać się z wyspy. Sprawdź czy ci się to uda, a przy okazji baw się świetnie. Zasady tejże gry pryskając bańki są klasyczne, a więc nikt nie powinien mieć z nią problemów. Zaginiony świat Azteków czeka – chwytaj myszkę i baw się świetnie.
deep pearlDeep Pearl – znane i lubiane na całym świecie pryskające bańki, które przenoszą cię w podmorskie głębiny. Strzelaj do baniek i ciesz się znakomitą zabawą. W grze Deep Pearl fajne jest to, że po wyjściu z niej i wejściu później przez tą samą przeglądarkę można grać od momentu, w którym się zakończyło. Idealne pryskające bańki, dla tych którzy nie mają czasu na spędzanie przy grze długich godzin, a nie chcą ciągle zaczynać od nowa. Serdecznie polecam.
pryskajace bankiPryskające bańki – klasyka gier pryskające bańki. Gra, która jest ikoną tego typu gier. Gra, od której wszystko się zaczęło. To na podstawie tejże gry wymyślono typ gier pryskające bańki, co nie znaczy, że nie były one wcześniej znane. Gry te znane są jeszcze z automatów do gier, ale wtedy określane były jako gry kulki, bądź strzelanie do kulek. Jeśli chcecie zagrać w kultową grę pryskające bańki to własnie teraz macie ku temu sposobność. Zachęcam wszystkich do zabawy razem z nami!!!

Witamy w dziale z grami pryskające bańki. Tutaj znajdziesz największy w sieci zbiór tych wspaniałych gier. Wszystkie gry są starannie dobrane, a więc z żadną nie powinno być problemów technicznych. Ponadto u nas do każdej gry dołączony jest krótki opis, w którym znajdziecie wszelkie informacje dotyczące tego jak grać i wygrywać.

Tutaj każdy fan pryskających kulek znajdzie coś dla siebie. W przygotowanym przez nas zbiorze znajdziecie zarówno klasyczne, jak i nowoczesne implementacje gier. Ten typ gier cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci jak i dorosłych i nie istnieje tu podział na płeć – po prostu w gry pryskające kulki grywa każdy i my każdemu dajemy do nich dostęp zupełnie za darmo.

Pryskające bańki to typ gier, który wytworzył się stosunkowo niedawno z połączenia uwielbianych na całym świecie gier kulek z grami typu strzelanki. Wprawdzie nie mamy tu pistoletów i nie biegamy postaciami po wirtualnym świecie, ale mamy z reguły armatkę, z której wystrzeliwujemy kulki, tak by co najmniej trzy tego samego koloru znalazły się obok siebie. To podstawowa wersja gier typu pryskające kulki z biegiem czasu zaczęły powstawać nowoczesne wizje tychże gier i niektórzy twórcy odeszli od schematu strzelania do baniek. Jednakże gry pryskające bańki wciąż postrzegane są ze schematem, w którym dostajemy plansze z kulkami i armatkę, w której strzelamy.

To tak tytułem wstępu. Teraz już pragnę zaprosić was do zabawy w wirtualnym świecie baniek. Po prawej stronie ekranu macie menu, w którym znajdują się zebrane przez nas gry bańki. Aby zagrać w którąś z gier wystarczy kliknąć odnośnik, a po chwili będziecie mogli grać w wybraną przez was gierkę. Zbiór gier będzie ciągle poszerzany o nowe okazy, a więc odwiedzajcie nas często, aby zawsze być na czasie.

Gry pryskające bańki potrafią bawić, zrelaksować, odprężyć i odstresować. Jeśli chcesz zapomnieć choć na chwilę o otaczającym cię szarym świecie zajrzyj na nasz portal i przenieś się wraz z nami do wirtualnego świata baniek. Jestem pewna, że nie pożałujesz tej decyzji 🙂

Życzę wszystkim wspaniałej zabawy !!!