Guuby Jungle 2

Guuby Jungle 2 to kolejne pryskające bańki, w które możecie pograć na naszym portalu. W tej grze bańki przenosimy się na tajemniczą wyspę, która praktycznie cała jest obrośnięta junglą, ale nie zabraknie również słonecznych plaż i ciepłych wód oceanu i wysokich gór. Co wy na to na taką wycieczkę? Mamy zimę, więc przyda się troszkę słoneczka i wakacyjnej atmosfery. Gra bańki Guuby Jungle 2 może wam w tym pomóc.

Wiem, że kochacie gry pryskające kulki, więc mamy dla was kolejną świetną grę, przy której możecie przyjemnie spędzić czas i się zrelaksować. Relaks jest potrzebny każdemu, więc oderwijcie się na chwilę od szarej rzeczywistości i zagrajcie razem z nami w grę bańki Guuby Jungle 2Ta gra bańki jest prosta i darmowa, a do przejścia macie kilka ciekawych plansz.

 

Guuby Jungle 2 to gra bańki, w której do przejścia jest kilka fajnych plansz. Każda kolejna jest oczywiście nieco trudniejsza od poprzedniej jednak wszystkie tak de facto są proste i nawet najmłodsi gracze z nią sobie poradzą. Jeśli macie więc ochotę się nieco zabawić i zrelaksować to zapraszam serdecznie co zabawy z nami i z grą Guuby Jungle 2Co wy na to?

Mam nadzieję, że chcecie zagrać z nami w Guuby Jungle 2, bo jest to naprawdę fajna gra bańki online. Oczywiście w 100% darmowa, więc spokojnie możecie się bawić nawet długimi godzinami. Do przejścia jest kilka plansz, więc nie będziecie się nudzić. Sterowanie odbywa się oczywiście za pomocą myszki, więc nie będzie to skomplikowane.

Jeżeli chodzi o opcje dostępne w grze kulki Guuby Jungle 2 do po lewej zaczynając od góry macie: czas, który w każdej misji jest ograniczony, a więc uważajcie na niego, niżej macie poziom, w który gracie oraz ilość zdobytych punktów. W lewym dolnym rogu gry bańki Guuby Jungle 2 macie wyłącznik dźwięków.

No i to już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o kulki bańki Guuby Jungle 2 – mam nadzieję, że wszystko jest jasne i będziecie się znakomicie bawić. Zapraszam i życzę powodzenia!!!