Holoholo Island

Holoholo Island to nasza kolejna propozycja gry typu pryskające bańki. W grze tej przenosimy się na magiczną wyspę do świata Azteków. Gra jest zarazem typową bubble shooter i czymś nieco więcej, ponieważ tutaj nie tylko strzelamy do baniek, ale także zbieramy kryształki, co przypomina trochę zbieranie bonusów w grze arkanoid. Zbijając bańki z planszy spadają w dół różnokolorowe kryształki, które zbieramy do drewnianego wózka, który znajduje się tuż obok azteckiego bożka, którym to wystrzeliwujemy kulki.

Gra Holoholo Island ma bardzo przyjemną dla oka grafikę. Jest również tym typem gry, który sprawia, że chce się ciągle na nowo przeżywać tę przygodę. Gry, w których podróżuje się po wyspach potrafią wciągnąć i dużych i małych na długie długie godziny. Przemierzanie wyspy i przechodzenie kolejnych etapów gry w połączeniu z grą typu bubble shooter gwarantuje niezapomnianą zabawę. Poza wspaniałą grafiką podczas gry towarzyszy nam klimatyczny dźwięk dżungli, jeśli komuś się on nie spodoba to bez problemu może go wyłączyć na dole ekranu na czarnym pasku klikając w Sound On/Off.


Holoholo Island to gra, która powinna spodobać się zarówno dzieciakom jak i starszym. Jest ona typową grą pryskające bańki z dodatkowymi bonusami w postaci możliwości zbierania spadających kryształków, które zwiększają ilość zdobytych punktów. W grze tradycyjnie używamy myszki do sterowania wyrzutnią baniek, w tej grze jest nią aztecki bożek. W ten sam sposób w grze Holoholo Island poruszamy drewnianym wózkiem na kryształki. Podczas zbierania kryształków nie trzeba tracić czasu, można dalej strzelać bańkami. Cała gra nie jest ograniczona czasowo, ale co jakiś czas obniża się krata, która znajduje się nad bańkami. Jeśli dojdzie ona na sam dół to gra niestety dobiegnie końca. Ta gra pryskające kulki jest grą jak już było wspomniane wieloetapową, a żeby przejść do kolejnego etapu i zdobyć kolejny punkt na mapie to trzeba usunąć z planszy wszystkie kulki.

Na dole ekranu w grze Holoholo Island możecie podejrzeć najważniejsze informacje, czyli ile macie punktów, ile udało wam się zdobyć kryształków i monet, w jaką gracie planszę itp. W prawym dolnym rogu możecie zobaczyć numer planszy, w którą aktualnie gracie. Idąc na prawo obok ikonki z monetą możecie podejrzeć ile w danej planszy udało wam się zdobyć monet, a dalej macie rodzaje zebranych kryształków. Po zakończeniu rundy zarówno monety jak i kryształki zostają przeliczone na bonusowe punkty. W lewym dolnym rogu macie pokazane ile zdobyliście punktów, a tuż obok ile wynosi wasz punktowy bonus. Ważne jest również w tej grze pryskające bańki to, że możecie zaplanować kolejny ruch, a to za sprawą tego, że wiecie jakiego koloru będzie kolejna bańka. Bańkę, która będzie następna możecie zobaczyć na ziemi obok azteckiego bożka.

Bubble shooter to bardzo popularny typ gry na całym świecie. Gra Holoholo Island jest jedną z najnowszych gier tego typu, która opiera się o klasyczne zasady, ale również i wprowadza coś nowego, żeby jeszcze bardziej zainteresować graczy. Mam nadzieję, że i was ona zainteresuje i polecicie ją swoim znajomym, a także wy sami będziecie często do nas powracać, aby w nią zagrać. Gra ta jest wieloetapowa, a więc nie szybko wam się znudzi, a jeśli przejdziecie już ją całą to zawsze możecie wypróbować inne nasze gry pryskające bańki.

Serdecznie zapraszam do zabawy i życzę wspaniałej przygody na Holoholo Island !!!