Jelly Belly Shoot Out

Jelly Belly Shoot Out to pryskające kulki, które przenoszą was w podmorskie klimaty, gdzie strzelać będziecie ośmiorniczkami uwięzionymi w bańkach. Ośmiorniczki mają różne kolory i tradycyjnie musicie układać obok siebie 3 takie same bańki by zostały one usunięte z planszy. Do przejścia w grze kulki bańki Jelly Belly Shoot Out macie 5 plansz, a w każdej planszy chodzi o to, aby usunąć wszystkie istniejące na niej bańki. Proste? Oczywiście, że tak – w końcu to klasyczne zasady, które ani trochę nie są wam obce.

Jeśli macie wolną chwilę to łapcie za myszki i grajcie z nami w darmowe bańki Jelly Belly Shoot Out. Ta gra bańki jest naprawdę świetna, a miła dla oka grafika sprawia, że chce się w tą grę grać jak najdłużej. Każdy kto lubi pryskające bańki powinien być zadowolony z gry Jelly Belly Shoot Out. Mówię szerze : )

Jelly Belly Shoot Out to przyjemna gra bańki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Są to tradycyjne pryskające bańki, w których chodzi o to, aby w każdej z pięciu plansz usunąć wszystkie bańki. Bańki usuwa się poprzez układanie obok siebie trzech tego samego koloru kulek. Może ich być oczywiście więcej wtedy otrzymujemy automatycznie więcej punktów. Punkty można znaleźć w lewym górnym rogu ekrany, tam też w grze bańki Jelly Belly Shoot Out znajdziecie poziom, w który gracie oraz wyłącznik dźwięków w tej grze bańki.

Jeśli chodzi o sterowanie w grze bańki kulki Jelly Belly Shoot Out to odbywa się ono przy pomocy myszki. Ruch kulek nie jest super precyzyjny więc warto punkt strzelania ułożyć nieco dalej niż pole, w które celujemy – taka moja mała, drobna rada, która mam nadzieję, że wam pomoże podczas tej gry bańki.

Zasady znacie, opcje również więc chyba czas zaczynać zabawę. Cała rozgrywka w grze bańki Jelly Belly Shoot Out jest naprawdę prosta i myślę, że bez problemu każdy sobie poradzi – bez względu na wiek, czy poziom zaawansowania w obsłudze komputera. W grze kulki bańki Jelly Belly Shoot Out jak już wspomniałam macie do przejść pięć plansz – niby nie dużo, ale wystarczająco by się świetnie bawić.

Jeśli tę grę pryskające bańki przejdziecie w całości to polecam nasze pozostałe pryskające kulki, które są równie świetne co Jelly Belly Shoot Out. Powodzenia!!!