Jungle Bubble

Jungle Bubble to kolejne pryskające bańki dla was nasi drodzy gracze. Ta gra bańki przeniesie was do wirtualnej dżungli, gdzie będziecie musieć zagrać z tubylcami w bańki by cało wyjść z dziczy. Nie martwcie się jednak są to bardzo proste bańki, w których musicie uzbierać jak najwięcej punktów. Nie ma tutaj ani ograniczenia czasowego ani plansz do przejścia, a więc każdy wygrywa – tubylcy będą się cieszyć z każdego zarobku, jaki dla nich uda ci się wygrać, a więc o nic się nie musisz bać.

Każdy kto lubi pryskające bańki będzie się niewątpliwie świetnie bawić grając w Jungle Bubble. Łapcie więc za myszki i wkraczajcie w wirtualny świat pełen dzikiej zwierzyny i tubylczego ludu – będzie to przygoda waszego życia. Z tą grą bańki możecie się zrelaksować i zapomnieć o otaczającym was wkoło szarym świecie. Kolorowe bańki już czekają – wejdź w ich świat i baw się znakomicie – jestem pewna, że nie będzie to czas zmarnowany. Wspaniała zabawa jest z grą Jungle Bubble gwarantowana.

Jungle Bubble to pryskające kulki, w których przeżyjecie dziką przygodę, jakiej jeszcze nigdy nie doznaliście. Przygoda ta będzie mieć miejsce w dżungli, gdzie będziecie musieć zarobić dla tubylców nieco pieniędzy. Zadanie to jest bardzo proste, a przy okazji możecie się świetnie bawić, więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko grajcie z nami w Jungle Bubble. Każdy fan gier pryskajace bańki niewątpliwie będzie się znakomicie bawić przy tej grze bańki, która jest bardzo proste i wciągająca.

Świat gier pryskające bańki jest niesamowity, szczególnie taki, który przedstawia dziką dżunglę. Wkrocz w niego i baw się znakomicie. Waszym zadaniem w grze Jungle Bubble będzie zdobycie jak największej ilości punktów poprzez usuwanie baniek z planszy. W grze Jungle Bubble nie ma misji, ani ograniczenia czasowego, więc możecie grać totalnie na luzie. Ważne jest uzyskanie ostatecznie jak największej ilości punktów, co nie jest trudne, jednak jak to zwykle w grach pryskajace bańki bywa trzeba uważać, gdyż co jakiś czas bańki się obniżają.

W tej grze bańki waszą armatką jest kwiatek, który znajdziecie na dole na środku ekranu. Po jego lewej stronie możecie zauważyć grzybka, który przebiera kolor kolejnej bańki. Jeśli chodzi o opcje gry Jungle Bubble to w lewym dolnym rogu ekranu znajdziecie ilość zdobytych punktów, a w prawym dolnym rogu ekranu macie RESTART tej gry bańki oraz przejście na stronę autora gry. W prawym górnym rogu tej gry bańki macie wyłącznik dźwięków.

No i to już w zasadzie wszystko – jak widać te pryskające bańki są bardzo proste i nikomu nie sprawią problemu. Grajcie więc razem z nami i bawcie się znakomicie. Wirtualna dżungla już czeka na was – łapcie więc myszki w swoje dłonie i zaczynamy wspaniałą przygodę.

Bawcie się świetnie!!!