Jungle Shooter

Dziś polecam następną grę z serii pryskające banki, którą jest Jungle Shooter. Jest to bardzo fajna i rozbudowana gra pryskające bańki online, przy której można spędzić nawet cały dzień. Wraz z naszą parą przenosimy się do dżungli, gdzie trzeba walczyć o przetrwanie. Młodzi poszukiwacze przygód wybudowali już sobie chatkę na wzgórzu, gdy nagle zgłodnieli. Postanowili, więc wyruszyć w poszukiwaniu jedzenia.

W pierwszych dniach pobytu jedzenia było pod dostatkiem, ale wszystkie drzewa, które miały nisko owoce szybko się skończyły, zostały tylko te gdzieś tam na szczycie wysokich, amazońskich drzew. Postanowili, więc zbudować w tejże grze pryskające bańki katapultę, z której będą wyrzucali owoce do góry, tak, aby przy okazji spadły inne. Jednak to nie takie proste jakby się wydawało, bo owoce powoli same spadają na siemię w jednej wielkiej całości. Muszą, więc uważać, aby nie zgniótł ich grom owoców, więc muszą po kolei zrzucać owoce, po kilka na raz. W wyjątkowych sytuacjach w tejże grze pryskające bańki mogą im pomóc ich wierne zwierzaki, które posiadają niezwykłe moce, karmiąc ich rosną i są coraz silniejsze. To taka mała historia wstępna, a teraz przejdźmy już do gry Jungle Shooter.


Najpierw proponuje ustawić sobie język gry pryskające banki na język Polski w lewym górnym rogu menu głównego. W prawym górnym rogu, możesz włączyć/ wyłączyć muzykę i dźwięk, oraz ustawić jakość wyświetlanego obrazu. Możesz przejść do instrukcji, ale jest ona skromna, lepiej przeczytaj moją, więc wciskaj nowa gra.
Na samym początku wyświetlą ci się cele tejże gry pryskajace bańki, w tabelce na środku ekranu, czyli musisz zebrać przynajmniej tyle owoców ile jest napisane. Z każdym kolejnym poziomem owoców będzie przybywać do zebrania, oraz będą pokazywały się kolejne kolory. Przeczytałeś już wymagania do rundy, więc zaczyna się zabawa. W tejże grze pryskające banki strzelasz pewnego rodzaju wyrzutnią różnego koloru owocami. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, wyrzut bańki, za pomocą lewego przycisku myszy. Twoim zadaniem jest tak wystrzelić pryskające bańki, aby obok siebie znalazły się przynajmniej trzy owoce tego samego koloru.

W lewym górnym rogu zawsze pisze, w który grasz aktualnie poziom. Poniżej jest zegar, jest to czas, w jakim musisz ukończyć daną rundę gry pryskające bańki, jeśli tego nie zrobisz, w tym określonym czasie, przegrasz grę Jungle Shooter. Jeszcze poniżej jest zapisany twój aktualny wynik, w danej rundzie. Poniżej masz przedstawioną listę z wymaganiami, oraz ile już udało ci się zabrać owoców w danej chwili. W dolnym lewym rogu możesz włączyć sobie pauzę, oraz przejść do menu głównego. Po prawej stronie znajduje się pasek, na którym podczas gry w pryskające banki Jungle Shooter rośnie siła są również zaznaczone na nim pupilki, które aktualnie posiadasz i zaznaczone jest ile potrzebują energii, aby użyć swojej siły. Jeśli chcesz użyć siły pupilków, musisz nacisnąć na jednego z nich, są one po obu stronach planszy.

Na środku koła wyrzutni znajduje się pryskające bańki, którą aktualnie strzelasz, natomiast dziewczyna podaje pryskające bańki, którą otrzymasz następnie. Uważaj na latającego nietoperza, który lata i rozrzuca nowe pryskające bańki, aby się go pozbyć, wystarczy w niego trafić trzykrotnie. Po przejściu planszy z gry pryskajace bańki zostaje wyświetlona tabela podsumowująca, w której podane jest: ile owoców udało ci się zebrać, ile zrobiłeś kombinacji w danej rundzie, ile czasu pozostało ci na końcu rundy i wynik całkowity. Klikasz, więc Ok i przechodzisz do swojego obozowiska w dżungli. Masz tutaj miskę z owocami, które udało ci się zebrać, oraz cztery domki z pupilkami. Do dyspozycji masz czterech pupilków, jednak na początku gry możesz korzystać tylko z pomocy dwóch. Trzeci zostanie odblokowany, gdy przejdziesz dwadzieścia plansz gry Jungle Shooter, a ostatni odblokuje się po trzydziestu rundach. Każdy pupilek oferuje inne zdolności. Aby twój pupilek rósł, musisz go nakarmić, nad nim pisze ile potrzebuje pożywienia, aby stał się większy. Im większy pupilek, tym jego zdolności są lepsze. Gdy nakarmiłeś już swoje zwierzątka przejdź do następnej rundy i zniszcz wszystkie pryskające bańki. Teraz już wiesz chyba wszystko o grze Jungle Shooter. Życzę miłej gry w pryskające bańki i udanej zabawy z grą Jungle Shooter.