Kawaii Bubble Shooter

Gry bańki zwykle mają ten sam schemat – jest plansza z bańkami, do których musicie strzelać innymi bańkami, w taki sposób, aby na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy takie same bańki. Schemat ten sprawdza się również w naszej dzisiejszej propozycji na gry bańki, którą jest gra Kawaii Bubble Shooter. Kawaii Bubble Shooter to świetne pryskające bańki przy których nie będziecie się nudzić.

Jeśli chcecie zagrać w te gry bańki to serdecznie zapraszam. Kawaii Bubble Shooter to pryskające bańki, w których macie do przejścia kilkanaście etapów, które mam nadzieję, że przypadną wam do gustu. Kawaii Bubble Shooter to pryskające banki dla każdego niezależnie od wieku, więc nieważne ile masz lat, chwytaj teraz myszkę i graj razem z nami. Gry bańki takie jak Kawaii Bubble Shooter już czekają na ciebie – przyłączysz się do zabawy? Zapraszamy serdecznie, bo gry bańki to naprawdę znakomite gry online.

Kawaii Bubble Shooter to gra bańki wzorowana na klasycznej grze pryskające bańki, a więc za zadanie mamy tu oczyścić planszę z wszystkich baniek poprzez strzelanie do nich i układanie na planszy obok siebie co najmniej 3 identycznych baniek. Tak ułożone bańki znikają z planszy, a wy dostajecie punkty. Im więcej baniek zniknie za jednym razem tym więcej punktów znajdzie się na waszym koncie. Ilość zdobytych punktów możecie podejrzeć po prawej stronie tuż pod numerem poziomu, w który gracie i który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Po załadowaniu się gry Kawaii Bubble Shooter musisz kliknąć pierwszą kulkę ona rozpocznie grę. Potem już tylko zostaje ci strzelać bańkami. W tej grze pryskajace bańki nie znasz koloru kolejnej bańki, więc nie możesz zawczasu obmyślić strategii, ale nie martw się – Kawaii Bubble Shooter to naprawdę prosta gra bańki i na pewno każdy da sobie z nią radę bez większego problemu. Jeśli lubisz gry bańki to koniecznie zagraj z nami w Kawaii Bubble Shooter – by grać z nami nie jest ci potrzebne nic poza myszką i monitorem oraz odrobiną chęci.

Podczas tej gry bańki warto spojrzeć w prawy dolny róg ekranu, gdzie znajdziecie takie opcje jak: pauza, wejście na stronę autora gry oraz wyjście do menu  i wyłącznik dźwięku w grze Kawaii Bubble Shooter. W tej grze pryskajace bańki macie do przejścia kilkanaście fajnych poziomów, gdzie w kolejnych poziomach pojawiają się nowe kolory baniek i gra bańki staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Zbierajcie punkty w grze Kawaii Bubble Shooter i zajmijcie wysoką pozycję na liście graczy.

Grajcie z nami w gry bańki i cieszcie się miło spędzonym czasem. Kawaii Bubble Shooter już czeka na was – łapcie myszki i zaczynajcie zabawę – gwarantuję, że będzie ona wspaniała!!!