Kitten & Bubbles

Kitten & Bubbles  to kolejne świetne pryskające kulki dla małych i dużych fanów naszego portalu oraz dla wielbicieli kotków. W tej grze bańki musicie pomóc kotkowi złowić bańki, w których ukryte są rybki by kotek miał wyżerkę. Zadanie jest proste, jednak plansz do przejścia jest sporo – jeśli chcecie przejść je wszystkie to musicie się postarać i oszczędzać życia, bo jak na kotka macie ich mało – nie siedem a jedyne 2. Myślę jednak, że tych żyć jest wystarczająca ilość i na pewno znakomicie dacie sobie radę. Kitten & Bubbles już na was czeka.

Jeśli lubicie kotki i lubicie też gry bańki to mamy dla was znakomite połączenie, którym jest gra Kitten & Bubbles. Jest to świetna gra bańki, w którą mogą grywać nie tylko dzieci. Macie tu do przejścia całkiem sporo plansz, więc nie ma co zwlekać – czas zaczynać zabawę – gwarantuję, że jest ona znakomita.

Zagrajcie z nami w niesamowite pryskające bańki, w których główną rolę odgrywa kotek i jego chętka na rybki, które niestety zostały uwięzione w bańkach – pomóż mój je zdobyć a odwdzięczy ci się słodkim mruczeniem. Gra Kitten & Bubbles, bo o niej mowa to idealna gra bańki nie tylko dla dzieci i nie tylko dla fanów gier bańki, ale również dla wszystkich osób, które lubią koty – jeśli lubicie gry z kotami w roli głównej, to na pewno i gra Kitten & Bubbles wam się spodoba, a może przy okazji polubicie również pryskające bańki : )

Gra Kitten & Bubbles to bardzo proste pryskające kulki, w których tradycyjnie trzeba ułożyć obok siebie co najmniej trzy identyczne bańki by te zostały usunięte z planszy, a na wasze konto trafiły punkty. W grze sterujecie wyrzutnią baniek również w klasyczny sposób, bo za pomocą myszki. Bańki również tradycyjnie można odbijać od ścianek planszy, by móc trafić nimi niemalże w każde miejsce.

Jeśli chodzi o opcje tej gry bańki to po lewej stronie zaczynając od góry macie: ilość zdobytych punktów, poziom, w który gracie, czas, który biegnie w górę – im szybciej skończycie grę tym więcej punktów bonusowych dostaniecie, nieco na prawo znajdziecie informację o tym, ile żyć wam pozostało. No i to już w zasadzie wszystko. Kolor aktualnej bańki możecie zobaczyć u dołu strzałki – jakby ktoś na pierwszy rzut oka nie zauważył : )

Plansz jest w grze Kitten & Bubbles sporo, więc na pewno możecie się świetnie bawić przez dłuższy czas. Zapraszam wszystkich gorąco : )