LOL Bubbles!

Dziś mamy dla was kolejne pryskające bańki jednak o nieco innym profilu aniżeli te, w które dotąd mogliście pograć na naszym portalu. LOL Bubbles! to gra pryskające bańki, w której nie strzelacie do baniek, a po prostu usuwacie je z planszy obserwując, jak one pryskają. Choć ta gra pryskające bańki jest całkowicie inna od klasycznych wersji tego typu gier to można się przy niej naprawdę świetnie bawić. Dodatkowo ta gra pryskajace bańki ma faktycznie znakomity efekt pryskania baniek.

LOL Bubbles! to pryskające bańki, które są idealne dla dużych i małych wielbicieli tego typu gier. Jeśli pryskające bańki należą do waszych ulubionych gier online to koniecznie musicie zagrać w LOL Bubbles!, które znacznie odbiegają zasadami gry, od tego w co dotychczas graliście. W grze tej jednak macie również do przechodzenia kolejne level, więc czeka was mnóstwo wspaniałej zabawy. Dodatkowo gra LOL Bubbles! nie jest ograniczona czasowo, a więc jest to idealna dla relaksu gra pryskające bańki.


LOL Bubbles! mimo, że różni się od typowych gier pryskające banki to jest to właśnie gra tego typu, co zauważycie spoglądając na planszę pełną baniek oraz na efekt ich pryskania, gdy zaczniecie je usuwać z planszy. Z reguły gry pryskające bańki polegają na strzelaniu do baniek i usuwaniu ich z planszy, a gdy usunie się wszystkie to przechodzi się do kolejnego etapu gry. W grze LOL Bubbles! nie strzelamy do baniek, a po prostu klikamy na nie i usuwamy je z planszy. Do kolejnych etapów nie przechodzimy jednak po usunięciu wszystkich baniek, a po zebraniu określonej ilości punktów.

Aby usunąć bańki w grze LOL Bubbles! muszą znajdować się obok siebie co najmniej trzy bańki tego samego koloru, co już jest klasycznym motywem gier pryskające bańki. Na planszy poz a bańkami mogą znajdować się również bomby oraz gwiazdki. Gwiazdki dają nam więcej punktów, dzięki czemu szybciej możemy przejść do kolejnej planszy, aby je jednak zebrać trzeba użyć bomb, które czasem rozmieszczone są w całkiem innych miejscach na planszy. Detonując bombę wokół niej usuwane są bańki jednak nie jest za to przyznawana żadna specjalna nagroda w postaci punktów.

Skoro mówimy o punktach to ilość, jaką udało wam się zebrać możecie zobaczyć po prawej stronie ekranu. Tuż nad nimi podany jest level, jaki udało wam się uzyskać w grze LOL Bubbles! Pod punktacją znajdziecie dwa przyciski – pierwsze pozwoli wam na włączenie pauzy, co w sumie nie jest potrzebne, gdy gra LOL Bubbles! nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo, a drugi zaś przycisk służy do wyłączenia dźwięków w grze, gdyby komuś one przeszkadzały.  W zasadzie to tyle jeśli chodzi o kwestie techniczne tej gry pryskające bańki.

Mam nadzieję, że gra LOL Bubbles! przypadnie wam do gustu i nieraz powrócicie do nas, aby choć chwilę w nią zagrać. Ta gra pryskające bańki potrafi dostarczyć rozrywki na długie godziny, a więc jeśli nudzisz się, chcesz się zrelaksować, itp. to koniecznie spróbuj zagrać razem z nami w LOL Bubbles! Gwarantuję, że będziesz się znakomicie bawić i nie będziesz chciał/a się oderwać od tej gry pryskające bańki. Życzę udanej zabawy!!!