Mellongames

Mellongames to bardzo fajne pryskające bańki, w których zamiast tradycyjnych baniek mamy melony, które robią zabawne minki. W grze Mellongames do przejścia macie całe mnóstwo plansz, więc nudzić się nie będziecie. Każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc nie denerwujcie się jeśli coś nie będzie wam wychodzić – w końcu uda wam się przejść wszystkie dostępne w tej grze pryskające bańki plansze. Jeżeli lubicie gry takie jak Woobies to gra Mellongames również wam się spodoba.

Gry bańki są różne – jedne bardziej, a inne mniej klasyczne. Dzisiejsza gra bańki ma w sobie coś z klasyki, ale z drugiej strony jest też niezwykle nowoczesna. Jeśli chcecie wypróbować takie połączenie to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami. Gra bańki Mellongames już czeka na was – łapcie myszki i grajcie razem z nami do woli. Jestem pewna, że nudzić się nie będziecie, bo zabawa jest tutaj naprawdę znakomita. A jeśli już przejdziecie wszystkie plansze tej gry bańki to zawsze możecie zagrać od nowa i poprawić swój wynik, by znaleźć się wyżej na liście graczy.

Mellongames to fantastyczne pryskające bańki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Jeśli lubicie grę Woobies to z pewnością Mellongames również przypadnie wam do gustu. Dlaczego? Dlatego, że tutaj również klasyczne bańki zostały zastąpione czymś innym – tym razem są to melony, robiące zabawne minki. Dzięki takiemu drobnemu zabiegowi ta gra bańki jest jeszcze bardziej fantastyczna i jeszcze przyjemniej się w nią gra. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

W grze Mellongames macie do przejścia kilkanaście plansz. Co parę plansz przybywają nowe kolory baniek więc gra Mellongames staje się trudniejsza. Mimo to i tak jest prosto i na pewno dacie sobie radę. Zasady tej gry bańki są bardzo proste – musicie strzelać do baniek tak, aby obok siebie na planszy znalazły się minimum trzy identyczne bańki, które tak ułożone zostają usunięte z planszy. Wy dostajecie punkty i jesteście bliżej kolejnego etapu tej gry bańki.

By przejść do kolejnego etapu tej gry bańki nie musicie usuwać z planszy wszystkich melonów a zdobywać punkty. Kolejne poziomy dostępne są co 500 punktów. Ilość zdobytych w grze Mellongames punktów możecie zobaczyć w lewym dolnym rogu ekranu, a w prawym dolnym rogu ekranu tej gry bańki macie podany poziom, w który gracie. Z dodatkowych opcji tejże gry bańki warto wiedzieć, ze w prawym górnym rogu ekranu można wyłączyć dźwięk, a na dole pod wyrzutnią melonów macie prostokąciki, których ubywa z każdym niecelnym rzutem, czyli takim, który nic nie usuwa z planszy. Kiedy wszystkie prostokąciki się skończą to na bańki na planszy się obniżą.

Jak to zwykle bywa w grach pryskające bańki nie można przekroczyć pewnej dolnej granicy, bo gra dobiegnie końca – tak też jest właśnie w przypadku Mellongames. Musicie uważać, aby bańki nie przekroczyły białej przerywanej linii, znajdującej się u dołu ekranu.

Zdobywajcie punkty i bawcie się znakomicie. Gra bańki Mellongames już czeka na was – zachęcam do zabawy razem z nami wszystkich – od tych najmłodszych do tych najstarszych!