Mini Bubble Shooter

Mini Bubble Shooter to bardzo proste pryskające bańki, które swą postacią nawiązują do klasycznej gry pryskające bańki. W grze Mini Bubble Shooter do przejścia macie jednak kilkanaście ciekawych etapów, gdzie w każdym kolejnym etapie przybywa baniek do usunięcia, a co więcej ma się do usunięcia więcej kolorów. Mini Bubble Shooter to proste bańki, jednak drobny błąd może sprawić, że wasza gra zakończy się porażką. Tak, więc uważnie patrzcie jak gracie, a na pewno osiągniecie sukces.

Mini Bubble Shooter posiadają proste zasady, prostą grafikę i są ubogie w opcje, jednak to można się przy tej grze pryskające bańki znakomicie bawić. Jeśli gry bańki to twoje ulubione gry online to koniecznie musicie zagrać w Mini Bubble Shooter, a także inne nasze gry bańki, które są starannie dla was wybierane, tak abyście mogli się znakomicie bawić i spędzić miło czas na naszym portalu.

Mini Bubble Shooter to klasyczne i bardzo łatwe pryskające bańki, w których w tradycyjny sposób musicie układać na planszy obok siebie co najmniej 3 identyczne bańki. W przeciwieństwie do klasycznej gry pryskające bańki w grze Mini Bubble Shooter nie widzicie koloru kolejnej z baniek, jednak nie jest to wcale tak duży problem, bo gra ta jest na tyle prosta, że nie trzeba z wyprzedzeniem planować każdego kroku.

W grze bańki Mini Bubble Shooter nie ma zbyt wielu opcji – jest pauza, warto ją stosować gdy oddalacie się od komputera, bo co jakiś czas bańki na planszy się obniżają, a gdy dojdą do wysokości twojej wyrzutni kulek to niestety wasza gra w Mini Bubble Shooter dobiegnie końca. Kolejną opcją jaką znajdziecie na dole ekranu tej gry bańki jest poziom, w który gracie, a następną  jest ilość zdobytych punktów. No i w zasadzie to już jest wszystko – mówiła, że Mini Bubble Shooter to proste pryskające bańki : )

W grę Mini Bubble Shooter gra się bardzo prosto i nawet dziecko z nią sobie poradzi. Jeśli tylko macie nieco chęci i czasu to zapraszam was do zabawy – jestem pewna, że tego nie pożałujecie, o ile oczywiście lubicie gry bańki a przede wszystkim klasyczne pryskające bańki, które już są grami kultowymi, rozpoznawanymi na całym świecie, prawie tak jak gry mario.

Polecam wszystkim serdecznie Mini Bubble Shooter oraz inne nasze gry bańki, które również znakomicie potrafią dostarczyć zabawy i relaksu. Bawcie się dobrze i polećcie nasz portal swoim znajomym i bliskim.