Monkey Island

Monkey Island to klasyczne pryskające kulki, w których do przejścia jest kilkanaście bardzo fajnych i wciągających plansz. Bardzo charakterystyczną cechą tej gry kulki bańki jest świetna grafika – naprawdę przykuwa oko, co sprawia, że jeszcze chętnie człowiek chce grać w te kulki bańki. Jeśli zwracacie uwagę na takie szczegóły to gra Monkey Island naprawdę was nie zawiedzie. Wszystkie akcje w grze Monkey Island wykonuje się bardzo lekko i płynnie, więc uważajcie na ruchy myszką : )

Gra kulki bańki Monkey Island przenosi was do dżungli, gdzie musicie pomóc słodkiej małpce zestrzelić wszystkie kulki z planszy. Zadanie bardzo proste i na pewno nawet najmłodsi fani naszego portalu z nim sobie poradzą. W grze jak wspomniałam wcześniej macie kilka plansz do przejścia – w każdej trzeba usunąć z planszy określoną ilość baniek. Uważać trzeba tylko na to, aby bańki nie doszły na sam dół ekranu, bo wtedy wasza gra w Monkey Island dobiegnie niestety końca. Trzymam za was kciuki!

Każdy kto lubi grać w pryskające bańki powinien przenieść się teraz razem z nami do dzikiej dżungli w grze Monkey Island. Przygoda niesamowita, gdyż gra kulki bańki Monkey Island jest niezmiernie wciągająca i naprawdę zachwyca grafiką – nieliczne gry bańki tak mają, więc warto na to zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli macie teraz, w tym momencie, wolną chwilę to chwytajcie myszy i bawcie się razem z nami. Gra Monkey Island jest naprawdę prosta, więc bez problemu każdy z nią sobie poradzić.

W grze bańki Monkey Island nie ma ograniczenia czasowego, więc nie musicie się stresować. Celem gry Monkey Island jest przejście wszystkich plansz, a aby je przejść trzeba w każdej z plansz usunąć określoną ilość baniek – gdzie tę ilość znajdziecie to zaraz powiem. Podczas tej gry bańki trzeba oczywiście uważać aby kulki nie dotknęły dolnej krawędzi planszy, bo wtedy gra Monkey Island dobiegnie końca. Warto grać jak najdłużej i zdobywać dużo punktów – dodatkowe punkty zdobywa się wtedy, gdy na raz spada więcej baniek. Punkty są istotne jeśli chcecie zająć wysoką lokatę w rankingu graczy.

Teraz nieco o opcjach gry kulki Monkey Island. Tak więc opcje znajdziecie u góry ekranu. Tam od lewej macie: ilość zdobytych punktów, ilość baniek do usunięcia, poziom, w który gracie, wyłącznik muzyki oraz dźwięków  w grze Monkey Island. No i tyle mamy opcji : ) Mało, więc nikt się z niczym nie pogubi : )

Co jeszcze mogę dodać? Hmmm…. Chyba pozostaje mi już tylko życzyć wam wspaniałej zabawy i mnóstwa radości : ) Trzymam mocno kciuki za was wszystkich i za każdego z osobna – powodzenia!!!