Monster Go Up 2

Monster Go Up 2 to wieloplanszowe pryskające bańki, w których klasycznie usuwa się z planszy kolorowe bańki poprzez strzelanie do nich i układanie obok siebie co najmniej 3 identycznych baniek. Aby przejść do kolejnego etapu nie należy jednak usunąć wszystkich baniek z planszy a zniszczyć potwora, który stale opuszcza bańki w dół, chcąc cię w ten sposób zniszczyć. Potwora niszczysz tzw. unlinked balls, czyli bańkami, które opadają pojedynczo, gdy usuniemy te na których one się wspierały.

Jeśli chcecie zagrać w nieco nietypowe gry bańki to Monster Go Up 2 jest grą dla was. Jest to prosta gra bańki i polecam ją każdemu bez względu na wiek i płeć. Jeśli macie nieco wolnego czasu to zapraszam do zabawy z nami i grami pryskające bańki takimi jak Monster Go Up 2.

Monster Go Up 2 to pryskające bańki, które z jednej strony mają klasyczne zasady, a z drugiej mają coś dodatkowe – a tą dodatkową rzeczą jest to, że trzeba zniszczyć potwora poprzez tzw. unlinked balls, czyli bańki, które zostaną przypadkowo usunięte, gdy usuniemy te, do których są one przyczepione. Bańki z planszy usuwa się w klasyczny sposób, czyli poprzez strzelanie do nich innymi bańkami i układaniu na planszy obok siebie co najmniej 3 takich samych baniek.

Monster Go Up 2 to gry bańki, które nie są ograniczone czasowo, ale musisz się nieco spieszyć, jeśli nie chcesz zostać zniszczony/a przez potwora, który poprzez swoje dreptanie stale obniża poziom baniek. Ty poprzez usunięcie w grze Monster Go Up 2 3 baniek z planszy podwyższasz znów poziom baniek. Jednak najważniejsze to zniszczyć potwora – chyba, że grasz na punkty i w każdej z plansz chcesz ich jak najwięcej – w zasadzie to twój wybór.

Plansz w grze Monster Go Up 2 jest 10, a więc dość sporo fajnej zabawy was czeka. Te gry bańki nie mają zbyt wielu opcji, ale z ważniejszych to warto wiedzieć, że w prawym górnym rogu gry Monster Go Up 2 znajdziecie numer planszy, w którą gracie, a tuż po nim ilość punktów, jaką podczas całej gry udało wam się zdobyć. Na dole po prawej stronie gry Monster Go Up 2 macie takie opcje jak: strona autora tej gry bańki, pauzę oraz wyjście do menu.

UWAGA! Jeśli wyjdziecie do menu to aktualna gra Monster Go Up 2 zostanie przerwana, jednak później możecie zacząć od planszy, w której skończyliście, ale z czystym licznikiem punktów.

Warto jeszcze zauważyć, że w lewym dolnym rogu tej gry bańki znajdziecie wyłącznik dźwięków w grze. No i to już w zasadzie wszystkie opcje tej gry bańki. Zapraszam wszystkich do zabawy razem z nami – gry bańki czekają już na was. Życzę wam udanej zabawy!!!