Mushroom Passion

Przenieście się z nami do zaczarowanego lasu i zagrajcie w pryskające bańki wraz z wiewiórem oraz jeżykiem. Mushroom Passion to właśnie ta nasza nowa propozycja dla was – mam nadzieję, że będziecie się znakomicie bawić mimo, iż zamiast klasycznych kolorowych baniek macie owoce drzew. W grze Mushroom Passion nie brakuje również bonusów zamkniętych w bańki takich jak chmura, czy bomba. Warto korzystać z tych bonusów, gdyż znacznie ułatwiają one wam grę, choć i tak gra Mushroom Passion jest prostą grą bańki.

Jeśli chcecie zagrać w nieco inne pryskające bańki to zapraszamy do zaczarowanego lasu, w którym zanim nadejdzie burza musisz pomóc zwierzątkom zebrać zapasy. Zadanie jest bardzo proste i każdy z nim sobie świetnie poradzi dlatego też zapraszam czym prędzej do zabawy, gdyż burza już się zbliża. Ta gra bańki jest wieloplanszowa, więc nudzić się nie będziecie. W kolejnych planszach jest coraz trudniej więc się przygotujcie, bo mimo zbliżającej się burzy będzie gorąco.

Mushroom Passion to fantastyczna gra bańki, w której macie do przejścia kilkanaście ciekawych plansz. W każdej planszy czekają na was inne bonusy, a także inne owoce drzew do zebrania, więc nudzić się z pewnością nie będziecie. Do zabawy potrzebna wam będzie jedynie myszka, więc obsługa gry na pewno was nie zaskoczy. A co was zaskoczyć?

Wspaniała grafika, mnóstwo relaksu i niesamowitej zabawy : ) Każda z misji w grze Mushroom Passion przynosi nową porcję zabawy i relaksu, więc na pewno nie będziecie żałować, że wybraliście właśnie tę grę pryskające kulki. Przenieś się z nami do zaczarowanego lasu i baw się wyśmienicie, zdobywaj punkty i wznieś się na sam szczyt listy graczy – to jest dość proste i wierzę, że właśnie tobie się to uda. Pobijajcie kolejne rekordy i polecajcie nas swoim znajomym. A teraz już coś typowo o grze Mushroom Passion.

A więc ta gra bańki ma takie same zasady jak klasyczne gry tego typu, a więc waszym  zadaniem jest przejść dostępne w grze Mushroom Passion plansze poprzez usuwanie w nich wszystkich elementów. Tutaj zamiast klasycznych baniek macie owoce drzew tj. żołędzie i jabłka, a także macie tutaj grzybki. Dodatkowo w bańkach zawarte mogą być bonusy. Wśród bonusów znajdziecie – bomby, które usuwają kilka baniek w pobliżu siebie, chmury, które unoszą w górę obniżoną plansze, a także motylki i ptaki, które odlatując zabierają ze sobą po drodze bańki, które stoją na ich torze.

Bańki w grze Mushroom Passion usuwane są w klasyczny sposób, a mianowicie musicie ułożyć obok siebie minimum trzy takie same bańki one znikną a wy dostaniecie punkty. Punkty w grze Mushroom Passion możecie zobaczyć w prawym górnym rogu planszy. Nieco niżej znajdziecie ilość kolejno za sobą usuniętych elementów, czyli dodatkowy bonus punktowy. W prawym dolnym rogu planszy macie wyjście z gry Mushroom Passion oraz wyłącznik dźwięków.

To już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o grę Mushroom Passion mam nadzieję, że wszystko jest jasne i nie będziecie mieć z tą grą żadnych problemów. Jest ona naprawdę znakomita więc zachęcam was gorąco do zabawy niezależnie od tego ile macie lat.

Powodzenia!!!