Neawolf bubbles

Kolejna gra pryskające bańki, w której macie za zadanie tak strzelać kulkami, aby na planszy obok siebie znalazły się co najmniej 3 tego samego koloru bańki. Jeśli macie ochotę postrzelać do kulek to zagrajcie z nami w Neawolf bubbles. Neawolf bubbles to bardzo wciągające pryskające kulki, które niewątpliwie dostarczą wam wiele wspaniałej zabawy. Do przejścia macie kilka fajnych poziomów dlatego nie czekajcie ani chwili dłużej tylko chwytajcie za myszki i bawcie się razem z nami.

Neawolf bubbles to zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Nie ważne ile masz lat, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, ważne jest, że lubisz gry pryskające banki, masz wolną chwilę i chcesz bawić się razem z nami. Zasady gry Neawolf bubbles są takie jak zwykle w tego typu grach, stąd też nikt nie powinien mieć problemów z przejściem dostępnych tutaj plansz. Co najlepsze – jak już skończycie grać to możecie wpisać się na listę graczy i sprawdzić na jakim miejscu się uplasowaliście.


Neawolf bubbles to klasyczna gra pryskające bańki choć zamiast zwykłych baniek mamy tutaj zabawne emotki. Dlaczego zabawne? Wystarczy na nie spojrzeć, aby zobaczyć ich przezabawne grymasy na ustach. Sprawia to, że jeszcze chętniej chwytamy za myszkę i rozpoczynamy zabawę z grą Neawolf bubbles.

W grze pryskające kulki Neawolf bubbles tradycyjnie strzelamy do baniek, które umieszczone są na górze ekranu. Nasza armatka z bańkami znajduje się na dole i widzimy tylko bańkę, którą aktualnie strzelamy tak, że niestety nie można przewidzieć kolejnego ruchu. Strzelać bańkami należy tak, aby na planszy obok siebie znalazły się przynajmniej 3 jednakowe bańki – oczywiście im ich więcej będzie tym więcej punktów przybędzie wam na koncie.

Cała gra Neawolf bubbles nie jest ograniczona czasowo, jednak na górze po prawej stronie przy TIME możecie zobaczyć licznik czasu, który wskazuje za ile sekund bańki się obniżą. Pamiętajcie, że jeśli bańki dojdą do twojej armatki to wasza gra w te pryskające bańki dobiegnie końca. Z innych opcji, które możecie znaleźć na górze ekranu warto znać: LEVEL, czyli poziom, w który aktualnie gracie, USER, czyli nazwa twojego gracza oraz SCORE, czyli ilość punktów, którą udało wam się zdobyć.

W tej grze pryskające kulki nie ma niestety możliwości włączenia pauzy, a czasem by się ona przydała. Mimo to jednak gra Neawolf bubbles jest wspaniała i naprawdę warto w nią zagrać. Gorąco polecam tę grę pryskające bańki wszystkim fanom naszego portalu. Mam nadzieję, że nie będziecie się u nas nudzić, tym bardziej z grą Neawolf bubbles.

Udanej zabawy!!!