New Ball 2

New Ball 2 to gra bańki, w której strzelacie do kolorowych baniek, ale w odróżnieniu do klasycznej gry pryskające bańki tutaj już dwie bańki wystarczą do zniknięcia z planszy. W grze New Ball 2 jest tylko jedna plansza i gra się aż do momentu, gdy bańki przejdą dolną linię ekranu, co zakończy waszą grę. W grze New Ball 2 nie są liczone punkty, nie ma też ograniczenia czasowego – po prostu gracie tu do własnej przyjemności. Ta gra bańki jest, więc znakomitą rozgrzewką przed innymi grami tego typu, w których macie do przejścia konkretne plansze bądź też macie ograniczenie czasowe

Gry bańki mają całe grono fanów, jedni z nich są bardziej wierni, inni nieco mniej, ale wszystkie te osoby łączy to, że lubią gry bańki. New Ball 2 to bardzo fajna gra tego typu i polecam ją gorąco i małym i dużym graczom na naszym portalu. W grze New Ball 2 może i sterowanie będzie na początku dla was nieco toporne, ale z czasem na pewno sobie poradzić z nim znakomicie i już nie będzie na was mocnych. Grajcie ze znajomymi i rodziną – sprawdźcie kto z was będzie grał dłużej.

New Ball 2 to pryskające bańki, w których nie ma ani ograniczenia czasowego ani też plansz do przejścia – macie jedną misję – grać jak najdłużej. Kiedy zaś kończy się gra New Ball 2? Wtedy, gdy bańki dojdą do twojej armatki z kulkami i nie będziesz mieć już możliwości strzelania.

W tej grze pryskające bańki ciekawe jest to, że na zniknięcie z planszy wystarczy ułożyć obok siebie nie trzy a zaledwie dwie bańki tego samego koloru. Wydawać by się mogło, że to znacznie upraszcza nam zadanie, ale jak sami zobaczycie, wcale nie jest tak prosto, bo co parę sekund bańki na planszy się obniżają i robi się gorąco.

W grze New Ball 2 nie ma zbyt wielu opcji, w zasadzie mamy tylko tyle, że w lewym dolnym rogu znajduje się wyłącznik dźwięków, a w prawym dolnym rogu jest pauza, z której warto korzystać, gdyż chwila nieuwagi może was kosztować koniec zabawy w tej grze pryskające kulki.

Zachęcam was gorąco do zabawy razem z nami w grze New Ball 2, gdyż mimo swej prostoty jest ona bardzo fajna. Początkowo sterowanie może wam się wydać dość toporne a celowność baniek marna, jednak z czasem na pewno to opanujecie – w końcu obsługa myszki nie może być bardziej skomplikowana niż zwykle, nieprawdaż?

Bawcie się znakomicie z tą grą pryskające bańki i zagrajcie koniecznie również w inne nasze gry bańki, których na naszym portalu nie brakuje. Udanej zabawy!!!