New Bubble

New Bubble to całkiem fajne pryskające bańki dla małych i dużych. Są to pryskające bańki oparte na klasycznych zasadach, a więc musicie strzelać do baniek tak by obok siebie znalazły się trzy identyczne bańki, które znikną z planszy dodając wam na konto punkty. W grze New Bubble macie zliczane plansze, jednak przechodzicie do nich płynnie nie przerywając gry, po prostu nowa plansza jest wam zliczana pop uzyskaniu określonej ilości punktów. Jeżeli lubicie tradycyjne pryskające bańki to z pewnością spodoba wam się gra New Bubble.

New Bubble to bardzo wciągająca i fajna gra bańki, mimo iż posiada prostą grafikę, która nie wszystkim się spodoba. Polecam wam jednak bardzo mocno tę grę bańki – zobaczycie, że gra się w nie znakomicie i jest tutaj lista graczy, więc możecie sprawdzić czy jesteście w te bańki najlepsi. Zapraszam was serdecznie do zabawy – pryskające bańki czekają, łapcie za myszki i bawcie się razem z nami, jestem pewna, że tego nie będziecie żałować. Powodzenia!!!

New Bubble to świetne pryskające bańki, które na pewno dają wam mnóstwo wspaniałej zabawy i was zrelaksują. Zasady tej gry bańki są takie jak zwykle, a więc musicie tak strzelać bańkami by na planszy obok siebie znalazły się trzy takie same bańki. Tak ułożone bańki znikną z planszy, a wy dostaniecie punkty. Punkty w tej grze pryskające bańki są o tyle ważne, że dzięki nim zajmujecie wyższe lub niższe miejsce na liście graczy. Jesteście gotowi zagrać razem z nami w te pryskające bańki?

New Bubble są prostą grą pryskające kulki, z którą poradzą sobie nawet najmłodsi gracze. Nie ma tutaj zbyt wielu opcji, więc nic was nie będzie rozpraszać. Warto zapamiętać, że  w lewym górnym rogu tej gry bańki znajdziecie ilość zdobytych punktów, a w prawym rogu poziom, w który gracie. Po lewej stronie tej gry bańki macie pasek wskazujący na przyczepność kulek, która zmienia się w różnych poziomach tej gry bańki. Poniżej paska w tej grze pryskające kulki macie podaną ilość baniek po jakiej na planszy obniży się poziom baniek. Obniżanie się poziomu jest niebezpieczne, bo gdy bańki przejdą przez czerwoną linię na dole ekranu wasza gra w New Bubble dobiegnie końca. Po prawej stronie tej gry bańki również macie pasek, który odmierza bonusa.

Jeżeli lubicie klasyczne pryskające bańki to na pewno będziecie się świetnie bawić z grą New Bubble. Jest to naprawdę godna uwagi gra bańki dla małych i dużych fanów naszego portalu. Zapraszamy was serdecznie do zabawy – do gry w te pryskające bańki potrzebna będzie wam jedynie myszka, więc na co jeszcze czekacie? Łapcie ją i bawcie się razem z nami – pryskajace bańki czekają już na ciebie. Bawcie się razem z nami i oderwijcie się od szarego, pełnego smutku świata.

Powodzenia!!!