Ninja Pop

Ninja Pop to całkiem fajne aczkolwiek nie do końca typowe pryskające bańki. Wcielacie się tutaj w postać małego ninja, który musi tak rzucać kulkami, aby w każdej z misji usunąć określoną ilość baniek. Zadanie niby proste, ale ilość rzutów jest ograniczona, a dodatkowo na planszy nie brakuje przeszkód. Duży plus gry bańki Ninja Pop jest taki, że nie ma tutaj ograniczenia czasowego : )

Kulki bańki Ninja Pop to bardzo przyjemna gra darmowa, w którą może grać naprawdę każdy  – nawet już najmłodszy z graczy. Jeśli tylko macie wolną chwilkę to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami – nic was to nie kosztuje, a możecie się naprawdę świetnie bawić i na maksa zrelaksować. Gotowi na przygodę z małym ninja? No to do dzieła!

 

Ninja Pop to prosta gra kulki bańki, przy której każdy może znów poczuć się wolny od problemów i w pełni zrelaksowany. Pryskające kulki Ninja Pop to zabawa naprawdę fantastyczna i polecam ją każdemu kto lubi gry bańki. W grze tej wcielacie się w postać małego, zwinnego ninja, który ma do przejścia kilka ciekawych misji. W każdej z misji trzeba usunąć określoną w prawym górnym rogu ekranu ilość baniek. Bańki usuwa się poprzez rzucanie w nie kulkami. Ilość rzutów w każdej misji jest ograniczona i możecie ją znaleźć na dole w lewym rogu ekranu.

Na planszy w grze bańki Ninja Pop czeka na was mnóstwo przeszkód, które utrudniają usuwanie baniek, ale ja w was wierzę : ) Żeby jednak nie było zbyt ciężko to twórcy gier przygotowali również na planszy bonusy – np. bańkę z trzema dodatkowymi kulkami, czy też bańkę, która usunięta nie zabiera wam rzutu. Przy każdej takiej misji z nowym bonusem będzie wam pokazane jak to działa.

Do gry w kulki bańki Ninja Pop potrzebna wam jest jedynie myszka, więc nie powinniście mieć problemów z opanowaniem gry. Jeśli macie chwileczkę na relaks to serdecznie polecam zagrać z nami w Ninja Pop. Gra pryskające kulki już na was czeka. Do przejścia jest naprawdę sporo plansz, więc nie traćcie czasu. Powodzenia!!!