P-Cat Bubble Shooter

P-Cat Bubble Shooter to bardzo fajne pryskające bańki, w których zamiast baniek mamy zabawne kotki. Poza tą drobną zmianą reszta pozostaje bez zmian, a więc możecie się spodziewać klasycznych zasad oraz tego, że co jakiś czas bańki (kotki) będą się obniżać. Trzeba, więc uważać, bo jeśli bańki dojdą do dolnej części ekranu to wasza gra dobiegnie końca, a chyba chcecie przejść wszystkie dostępne w grze P-Cat Bubble Shooter plansze? Jeśli tak to musicie się postarać – postarajcie się również o punkty by zająć wysokie miejsce na liście graczy.

P-Cat Bubble Shooter to naprawdę świetne bańki i warto w nie pograć jeśli ma się wolną chwilę. Na naszym portalu są dostępne oczywiście za darmo, więc bez obaw możecie w nie grać do woli. P-Cat Bubble Shooter to pryskające kulki dla każdego – i małego i dużego. Chwytajcie więc myszki i grajcie z nami – czas ucieka, a chyba chcecie pograć jak najdłużej? Zapraszam was serdecznie do zabawy – grajcie w te i inne nasze gry bańki do woli, polećcie nas również swoim znajomym.

P-Cat Bubble Shooter to kolejna z naszych propozycji na gry bańki, w którą zupełnie za darmo możecie pograć na naszym portalu. W tej grze bańki panują klasyczne zasady, więc na pewno dacie sobie radę – jedyną różnicą jest tutaj to, że zamiast klasycznych baniek mamy kotki. Reszta pozostaje bez zmian, a więc musicie tak strzelać by obok siebie znalazły się minimum trzy takiego samego rodzaju bańki, wtedy zostaną usunięte one z planszy a wy dostaniecie punkty. Proste? Oczywiście, że tak tylko pamiętajcie, że w grze P-Cat Bubble Shooter podobnie jak w innych grach pryskajace bańki co jakiś czas poziom baniek będzie się obniżał, a gdy dojdzie do samego dołu wasza gra dobiegnie końca.

W grze P-Cat Bubble Shooter do przejścia macie kilkanaście plansz, więc starajcie się mocno by przejść je wszystkie. Dodatkowo zbierajcie punkty by znaleźć się na szczycie listy graczy. Listę oczywiście zamieszczamy byście na bieżąco mogli śledzić swoje postępy. Oczywiście w tej grze pryskające bańki jak to zwykle bywa sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Nie ma też tu zbyt wielu opcji – jedyne co warto wiedzieć, to to, że w lewym dolnym rogu ekranu tej gry bańki znajdziecie numer poziomu, w który gracie oraz ilość zebranych punktów.

Nie ma tutaj pauzy, ale myślę, że to nie jest problem, bo zabawa z grą P-Cat Bubble Shooter jest tak znakomita, że nie będziecie mogli przestać w nią grać. Polecam serdecznie tę grę pryskające kulki zarówno młodszym jak i starszym fanom naszego portalu – jest to gra bańki dla każdego i każdy będzie się przy niej znakomicie bawił. Jeśli macie tylko ochotę się nieco zrelaksować to serdecznie zapraszam – gra P-Cat Bubble Shooter już na was czeka – łapcie myszki i zaczynamy!!!

Powodzenia!!!