Pink Bubble Shooter

Pink Bubble Shooter to specjalne gry bańki dla dziewczynek, lubujących się w kolorze różowym. Cała ta gra bańki jest bardzo cukierkowa, choć wystrzeliwane bańki są różnokolorowe to dominuje tutaj róż. Zasady tej gry bańki pozostają mimo wszystko niezmienione, czyli wciąż musicie strzelać tak, aby na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy takie same bańki, kiedy tak się stanie to zostają one usunięte z planszy a wy dostajecie punkty i jesteście o krok bliżej do kolejnego etapu.

Zapraszamy dzisiaj do zabawy przede wszystkim dziewczęta, bo w końcu chłopcy rzadko kiedy lubią kolor różowy. Mam nadzieję, że te bańki przypadną wam drogie panie do gustu i nieraz jeszcze do nas wrócicie, aby w nie zagrać. Zdobywajcie punkty i wspinajcie się jak najwyżej na liście graczy. Gra Pink Bubble Shooter to naprawdę świetne pryskające kulki dla małych i dużych kobietek. Zapraszam serdecznie do zabawy razem z nami!!!

Pink Bubble Shooter jak sama nazwa wskazuje będzie różową grą pryskające bańki, czyli taką, która jest przede wszystkim przeznaczona dla dziewczynek i kobiet. Zasady w tej grze pozostają niezmienione – na dole ekranu gry bańki znajduje się armatka, z której wystrzeliwujecie bańki, w taki sposób, by na planszy w pobliżu siebie znalazły się minimum 3 takie same bańki. Im więcej naraz ich się tam znajdzie tym więcej punktów za nie dostaniecie, a punkty są o tyle ważne, że dzięki nim możesz znaleźć się wysoko na liście graczy. Kiedy uda ci się usunąć wszystkie bańki z planszy w grze Pink Bubble Shooter to przechodzisz do kolejnego poziomu.

Ta gra pryskające bańki nie jest ograniczona czasowo, jednak co jakiś czas bańki na planszy się obniżają i robi się gorąco, bo kiedy dojdą na sam dół ekranu to wasza gra w Pink Bubble Shooter dobiegnie końca – macie tu tylko jedno życie. Na szczęście w tej grze pryskajace kulki jest coś takiego jak pauza, którą możecie włączyć gdy odchodzić nawet na momencik od komputera. Pauzę znajdziecie w prawym dolnym rogu ekranu tej gry bańki.

Z innych opcji tej gry bańki to warto zauważyć, że na dole po lewej macie podany poziom, w który gracie, a po prawej zaś macie ilość zdobytych punktów. No i to już w zasadzie wszystko jeśli chodzi o te pryskające bańki. Sterujecie tutaj armatką za pomocą myszki, a więc w sposób klasyczny.

Zapraszam was serdecznie do wspaniałej zabawy w cukierkowym świecie gry Pink Bubble Shooter.