Pirate’s Bubble

Pirate’s Bubble to bardzo fajne pryskające bańki, w których zamieniacie się w pirata. Celem tej gry bańki jest zdobycie jak największej ilości punktów, które dostajecie za usuwanie baniek z planszy. Gra Pirate’s Bubble jest jednoplanszowa i gracie tak długo aż bańki nie dojdą do dolnej krawędzi planszy. Zasady tej gry bańki są klasyczne – strzelacie z armatki tak, by na planszy obok siebie znalazły się minimum trzy takie same bańki. One znikną z planszy, a wy dostaniecie punkty.

<Pirate’s Bubble to pryskające bańki bardzo proste, a zarazem wciągające. Jeśli macie wprawę w grach bańki to nie będziecie mieć problemu ze zdobyciem dużej ilości punktów. Zapraszam was na szaleńczą przygodę po morzu wraz z piratami – zagrajcie z nimi we wspaniałe pryskające bańki i przeżyjcie niesamowite chwile. Ta gra bańki jest grą dla każdego, więc nie czekajcie ani chwili dłużej tylko przyłączajcie się do zabawy – gwarantuję, że będzie ona wyśmienita i nie będziecie mogli przestać grać w te bańki.

Przeżyj niesamowitą przygodę z piratami i stań się jednym z nich w grze Pirate’s Bubble. Pirate’s Bubble to gra bańki dla małych i dużych fanów tego typu gier. Jeśli lubicie postrzelać sobie do baniek to serdecznie zapraszam na nasz pokład – statek za momencik odpływa z portu więc szybko się zastanówcie, czy chcecie przeżyć przygodę życia, jeśli tak – to klikajcie PLAY i bawcie się razem z nami w grze Pirate’s Bubble.

Pirate’s Bubble jak na pryskające bańki przystało ma bardzo proste zasady – jak zwykle w grach pryskające bańki bywa musicie strzelać bańkami z armatki w ten sposób, aby na plansz obok siebie zamieścić minimum trzy tego samego koloru bańki, które znikną dodając na wasze konto konkretną ilość punktów. Stan waszego konta w tej grze pryskające bańki możecie sprawdzić w lewym dolnym rogu ekranu.

Jeśli chodzi o inne opcje tej gry bańki to w prawym dolnym rogu ekranu znajdziecie wyłącznik dźwięków oraz restart tej gry bańki. No i to już wszystko. Sterowanie oczywiście jak to na grę pryskające bańki przystało odbywa się za pomocą myszki. No i śmiało możemy zaczynać zabawę, bo już wszystko wiecie. Wskakujcie na pokład i odpływamy w poszukiwaniu przygód – zapewniam, że będzie ich wiele i o nudzie nie ma mowy : )

Pirate’s Bubble to pryskające banki dla małego i dużego wielbiciela naszego portalu. Grajcie z nami zupełnie za darmo i zapomnijcie o szarym świecie. Będziemy również wdzięczni jeśli polecicie nasze gry bańki swoim znajomym – im nas więcej tym zabawa jest lepsza : ) Zapraszam gorąco to gry w Pirate’s Bubble!!!