Pop the Bubble

Odsłaniamy wam kolejną grę z serii gry bańki. Dziś możecie z nami zagrać w Pop the Bubble. Gra pryskające bańki cieszy się dużą popularnością w naszym serwisie, dlatego jak najczęściej staramy się dodać ciekawą i cieszącą się dużą popularnością gry bańki. W gra bańki Pop the Bubble wcielasz się w rolę chłopca robiącego bańki z gumy do żucia i próbującego zbić pryskające bańki spadające z powietrza. Gra Pop the Bubble jest dosyć trudna i wymaga dobrego refleksu oraz logicznego, strategicznego myślenia, które z pewnością każdy z was posiada. Także spokojnie dacie sobie radę z wyzwaniem jakie was czeka.

 

Przejdźmy więc do gra pryskające bańki Pop the Bubble. Zacznijmy od tego, że gra posiada dwa tryby rozgrywki : Arcade oraz Strategy. Każdy z tych trybów cechuje się innymi właściwościami gry, także omówię każdy tryb z osobna. W trybie arcade, mamy przed sobą wyzwanie, w którym musimy grać jak najszybciej, gdyż co chwilę obniża się poziom kulek i tym samym ogranicza możliwość naszego ruchu, tak więc należy wykonywać ruchy szybko, ale rozsądnie. Na dole po prawej stronie znajduje się pasek, który informuje nas ile zostało nam pryskające bańki do kolejnego levelu. Aktualny level widnieje po lewej stronie pod punktacją gry. Z każdym levelem gry kulki bańki Pop the Bubble, bańki opadają szybciej, tak więc liczy się tutaj refleks, nikt nie mówił, że będzie łatwo więc spróbuj przetrwać jak najdłużej.

Na środku gry kulki bańki Pop the Bubble mamy kulkę, którą aktualnie rzucamy, natomiast chłopak robi bańkę z kolejną kulką, która pojawi się na środkowym miejscu. Gra Pop the Bubble w trybie Strategy, jest wolniejsza i teoretycznie nieograniczona czasowo, możemy myśleć tyle ile nam się podoba. I o to właśnie chodzi w trybie strategy. należy myśleć logicznie i dokładnie przeanalizować każdy swój ruch, bowiem z każdym wypuszczeniem kulki na planszę wpadają nowe pryskające banki. Logika polega na tym, aby za każdym razem zbić przynajmniej tyle samo kulek ile wpadnie nowych, czasem jest to niewykonalne, dlatego liczy się tutaj analiza każdego ruchu. Z każdym kolejnym levelem na planszy zacznie pojawiać się więcej kulek z każdym kolejnym ruchem. Pamiętaj, aby wszystko dobrze przemyśleć i przetrwać jak największą ilość leveli. Pozostałe aspekty gry pozostają zgodne z trybem arcade. Obydwa tryby gry pryskające kulki Pop the Bubble są wymagające i na równi trudne. Spróbuj zmierzyć się w każdym z nich.

Pamiętaj również, że aby usunąć pryskające bańki z planszy należy umieścić obok siebie trzy bańki tego samego koloru. Na planszy w grze Pop the Bubble pojawiają się również bańki, które utrudniają grę i nie można ich zbić normalną bańką. Można do tego wykorzystać super bańkę, która czasem wpada nam w miejsce strzału, rozpoznasz ją poprzez jej miganie. Niszczy ona wszystkie kulki znajdujące się dookoła niej. Innym sposobem na pozbycie się baniek przeszkód jest zrzucenie je poprzez zbicie baniek, które je trzymały. To by było na tyle z mojej strony. Tymczasem życzę powodzenia, udanej zabawy i jak najlepszego wyniku.