Pryskające bańki

Pryskające bańki to już jedna z najbardziej rozpoznawanych gier na całym świecie. Gra ta jest stosunkowo nowa, ale ma już setki tysięcy fanów i to w różnym wieku. Grywają w nią zarówno dzieci jak i dorośli, zarówno kobiety jak i mężczyźni. Pryskające bańki to bardzo prosta gra typu kulki, która swą prostotą potrafi wciągnąć na długie długie godziny. Gra, w którą za moment będziecie mili okazję zagrać jest już klasykiem i to właśnie dzięki tej grze wykształcić się nowy typ gier online o nazwie pryskające bańki czy też inaczej pryskające kulki.

Jeśli przez chwilę chcesz zapomnieć o otaczającym cię świecie zagraj z nami w tę wspaniałą grę online. Gra ta spotkała się z sympatią różnych osób bez względu na wiek, płeć, czy pochodzenie. W wielu krajach gra ta zajmuje czołowe miejsca w rankingach najpopularniejszych gier online. Dziś ty masz okazję zagrać w nią na naszym portalu zupełni za darmo.


Zasady gry Pryskające bańki są dziecinnie proste. Celem gry jest oczyszczenie planszy z kulek i zebranie jak największej ilości punktów. W grze nie ma plansz – jeśli zbijesz wszystkie bańki gra dobiega końca, a ty ze zdobytymi punktami wpisujesz się na listę zwycięzców. Zapaleni fani tejże gry bili tu już nie raz swoje życiowe rekordy – ciekawe, czy wam uda się je pobić ;) A teraz już konkretne informacje o zasadach gry i sterowaniu. Już wiesz, że musisz zbić wszystkie bańki. Aby bańki zniknęły z planszy musisz ułożyć obok siebie co najmniej 3 jednakowego koloru kulki. Kulki wystrzeliwujesz z armatki, która znajduje się u dołu ekranu. Tak też możesz podejrzeć jakiego koloru będzie następna kulka i ile kulek pozostało do momentu pojawienia się kolejnej partii baniek na planszy.  Armatką sterujesz za pomocą myszki. Wciskając lewy przycisk myszy wystrzelasz bańkę – pamiętaj, aby strzelać celnie, bo gdy bańki dojdą do poziomu armatki to przegrasz.

W tejże grze Pryskające bańki masz do dyspozycji kilka przycisków, które znajdują się u góry w prawej części ekranu. Masz tam możliwość rozpoczęcia gry od nowa – przycisk RESTART, możesz też zmienić kilka opcji gry takich jak dźwięk włączając przycisk SETUP, a na przycisku TOP 10 możesz zobaczyć swoje najlepsze wyniki, jeżeli grałeś/grałaś kilka razy. Pozostałe przyciski to HELP, czyli pomoc – jednakże jest ona w języku angielskim oraz przycisk MORE GAMES, który przeniesie cię na stronę twórców gry, a więc jest to nieistotny przycisk. Pod przyciskami możecie zobaczyć ilość punktów oraz tytuł jaki wiąże się z taką ilością punktów – im więcej punktów zdobędziecie, tym lepszy tytuł dostaniecie.

To tyle na temat spraw technicznych i zasad gry Pryskające bańki. Mam nadzieję, że gra ta przypadnie wam do gustu i będziecie często do nas powracać, aby w nią zagrać. Może dołączycie również do fanklubu tejże gry? Od tej gry wszystko się zaczęło, mam więc nadzieję, że ten klasyk spotka się z waszą sympatią i polecicie go swoim znajomym. Gra ta jest lekka i przyjemna, a także można przy niej się zrelaksować i odstresować, co jest również jej wielką zaletą.

Życzę wszystkim udanej zabawy z grą Pryskające bańki !!!