Pryskające diamenty

Pryskające diamenty to nasza nowa propozycja gier pryskające bańki online. Ta gra jest o tyle ciekawa i innowacyjna, że zamiast klasycznych baniek mamy tutaj diamenty, o różnych kolorach i kształtach. Wszystko pozostałe pozostaje bez zmian – czyli nadal macie wyrzutnię, dzięki której możecie strzelać kolorowymi diamentami tak, aby na planszy znalazły się obok siebie co najmniej trzy jednakowe diamenty.

Pryskające diamenty to niecodzienna gra pryskające bańki, bo nie ma tu klasycznych baniek. Mimo to jednak dostarczają one wspaniałej zabawy i pozwalają na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Nie jedna kobieta marzy o górze diamentów – w tej grze tę górę diamentów może mieć. Wystarczy, że klikniesz PLAY GAME, a będziesz mógł/mogła rozpocząć przygodę w kopalni diamentów razem z nami w bardzo fajnej grze pryskające bańki.


O zasadach gry pryskające diamenty już na wstępie co nieco wspomniałam no i poza tym zasady są już wam znane, gdyż pewnie nie raz graliście już w pryskające banki, a tam zasady są niezmienne. Tutaj zamiast baniek z armatki wystrzeliwujesz różnokolorowe i różnego kształtu diamenty, w taki sposób aby na planszy obok się ułożyły się co najmniej trzy identyczne. Jeśli tak się stanie to znikają one z planszy. W grze pryskające diamenty nie ma klasycznego podziału na levele, jednak co jakiś czas, po zebraniu określonego progu punktowego gra pryskające bańki online staje się trudniejsza, gdyż na planszy przybywają nowe rodzaje diamentów.

Można by pomyśleć – to w nieskończoność będę strzelać, zawsze coś uda mi się trafić. Żeby jednak nie było zbyt pięknie gra pryskające diamenty ma pewnego rodzaju utrudnienie. Jakie? Spójrzcie na lewą stronę, w górną część ekranu. Co widzicie? Przeźroczyste diamenty, które będą ubywać z każdym ruchem, który nie prowadzi do usunięcia jakiś diamentów z planszy. Czy jeśli tych diamentów po lewej zabraknie to gra pryskające bańki dobiega końca? Oczywiście, że nie. Gra pryskające diamenty kończy się tylko w jednym momencie – wtedy, gdy diamenty zejdą do poziomu armatki. Jeśli natomiast po lewej skończą się przeźroczyste diamenty to po prostu diamenty na planszy obniżają się, a nad nimi pojawia się ich nowa porcja.

Z kwestii technicznych tejże gry pryskające bańki warto jeszcze wiedzieć, że w prawym dolnym rogu możecie wyłączyć dźwięk w grze, zaś na dole na środku macie ilość punktów, jaką udało wam się zdobyć. W lewym dolnym rogu macie przycisk BACK, który pozwoli wam wrócić do menu. Pamiętaj, że jeśli go naciśniesz to później gra pryskające diamenty rozpocznie się od nowa! Nie ma tutaj przycisku pauzy, jednak on jest niepotrzebny, gdyż ta gra pryskające bańki nie jest ograniczona czasowo.

Gry diamenty cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością, a połączenie tego typu gier z grami pryskające bańki robi furrorę na całym świecie. Mam nadzieję, że dołączycie do fanów gry pryskające diamenty i polecicie ją swoim znajomym. Ze swojej strony mogę wam zagwarantować wspaniałą zabawę przez długie godziny. Świetna gra pryskajace banki online dla dużych i małych. Życzę diamentowej zabawy!!!