Pryskające kryształki

Pryskające kryształki to gra wzorowana na swego rodzaju grze kulki, jednak tutaj zamiast kulek mamy kryształki i nie klikamy na nie ręcznie, a strzelamy do nich z pistoletu, stąd grę Pryskające kryształki zalicza się do gier typu pryskające kulki. To taka mała geneza tejże gry pryskające bańki i mam nadzieję, że choć ta gra jest dość niecodzienna to i tak ją polubicie i będziecie się z nami znakomicie bawić. W grze tej do przejścia jest całe mnóstwo leveli, ale w zasadzie każdy jest ten sam, co jednak wcale nie oznacza, że będziecie się nudzić, bo niezmienne jest to, że z każdym kolejnym levelem tej gry pryskające bańki jest coraz trudniej.

W grze Pryskające kryształki musicie z pistoletu strzelać do kryształków, które umieszczone są na dole planszy. Co jakiś czas będą się one podwyższać, a gdy dotkną górnej krawędzi planszy to wasza gra niestety dobiegnie końca tak, więc uważajcie na to. Kryształki usuwa się z planszy w klasyczny dla gier pryskające kulki sposób, a więc poprzez znalezienie na planszy obok siebie 3 identycznych elementów – tu jednak nie strzelamy tymi elementami, a po prostu szukamy już danego ułożenia na planszy, klikamy, pistolet strzela, kryształki znikają. Proste? Mam nadzieję : )


Pryskające kryształki to gra pryskające bańki, która niewątpliwie was zaskoczy, bo jest tak różna od klasycznych gier tego typu. Jak już jednak wiele razy wspominała nie tylko przecież klasyka jest fajna, ale równie ciekawe są też nowoczesne gry, w tym również nowoczesne gry pryskające kulki. Nowoczesne gry tego typu różnią się czasem niemalże pod każdym względem, ale zawsze jest jednak coś co je łączy, a mianowicie to, że musimy w jakiś sposób strzelać do obiektów.

Tu w grze Pryskające kryształki zamiast klasycznych baniek mamy kryształki. Nie strzelamy też kolorowymi kryształkami z armatki, a mamy pistolet, który ie wystrzela nic kolorowego, a po prostu strzela już do gotowych, zgrupowanych na planszy kryształków. Niezmienne w tej grze pryskające bańki jest to, że aby dane obiekty zostały usunięte z planszy muszą obok siebie znajdować się co najmniej 3 identyczne – jeśli takie widzimy gdzieś na planszy klikamy na nich, a one znikają, dodając na nasze konto punkty.

Ilość punktów w tej grze pryskające kulki możecie podejrzeć w prawym górnym rogu na tabliczce przy napisie SCORE. Poniżej macie też numer levelu, w który gracie, a jeszcze niżej czas, który odmierza przybycie na planszy nowych kryształków. Czas pędzi nieubłaganie, a nowy level wbijacie, gdy osiągniecie konkretny próg punktowy. Co jeszcze warto wiedzieć o grze Pryskające kryształki? Może tyle, że w samym prawym górnym rogu znajdziecie wyłącznik dźwięków – niektórym mogą się wydać one drażniące, więc tu możecie je wyłączyć.

No i to by było na tyle. Powodzenia w grze Pryskające kryształki!!!